Video-Shushunjat, që sot i mban nën sqetull/ Si mendon Basha për LSI dhe PDIU

Opozita, pas protestës së 16 shkurtit, ka djegur mandatet e deputetëve, në shenjë proteste kundër qeverisë, të cilën e akuzon se ka ardhur në pushtet me votat e blera nga paratë e krimit. Opozita ka deklaruar se nuk do të futet në zgjehdjet e qershorit, duke vënë si kusht të panegociueshëm, largimin e kryeministrit Rama, … Continue reading Video-Shushunjat, që sot i mban nën sqetull/ Si mendon Basha për LSI dhe PDIU