I dënuari për mashtrim/ Thellimi e zgjidh krizën

Ish kandidati i PD-së listën e qarkut të Elbasanit, Fitim Zekthi nga studio e emisionit “Opinion”, foli rreth radikalizimit të protestave të opozitës. Sipas Zekthit opozita ska timon sepse Luli i’a ka hequr, thellimi i krizës çon në zgjidhjen e saj. “Basha i ka hequr timonin opozitës dhe thellimi i krizës do e zgjidhë atë. … Continue reading I dënuari për mashtrim/ Thellimi e zgjidh krizën