Connect with Us

“Merruni me burrat tuaj”/E dashura e Justin Bieber acarohet pas akuzave për bashkëshortin

Kryesore Show Biz

“Merruni me burrat tuaj”/E dashura e Justin Bieber acarohet pas akuzave për bashkëshortin

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme fansat vunë re se Bieber kishte në historinë e kërkimit të Google performancën e Selena Gomez në Coachella. Pse duhet të kërkonte ish të dashurën? Por Justin gjithashtu e ka shpjeguar:

“Doli pasi unë dhe gruaja ime po shihnim performancën time në Coachella. E saja filloi menjëherë pas meje sepse ka të bëjë me gjërat e ngjashme. Shumë mirë që ajo ishtë në Coachella gjithashtu, është mrekulli. Nuk kam asgjë për të fshehur, nuk e dija që ishte aty dhe nuk e mendova dy herë. Ende nuk kam asgjë për të fshehur…”

Po për Hailey Baldwin, tashmë Hailey Bieber, gjithçka e ka një limit. Pas komenteve në Instagram që shpreheshin se Justin Bieber i përkiste ish të dashurës, Selena Gomez dhe se Hailey e shkatërroi atë, modelja ka vendosur t’i japë një përgjigje.

“Ju fëmijët e internetit duhet të mësoni realisht t’i lini gjërat pas. Jemi të rritur që kemi gjëra më të mira për të bërë sesa të harxhojmë kohën për të shpjeguar diçka vetëm që ju të ndaloni fantazitë tuaja deluzionale. Nuk do rri e ulur këtu dhe të lë përndjekësit obsesivë të më thonë mua për burrin tim. Nëse doni të flisni për burrin e dikujt, atëherë shkoni dhe gjeni tuajin. Natën e mirë!!!”- shkroi ajo në një InstaStory, të cilin më pas vendosi ta fshinte.

Në postimin pasardhës, Hailey shkroi: “Thjesht t’ju kujtoj diçka: askush nga ne nuk e ka zgjidhur këtë gjë që quhet jetë.” Këtë e shoqëroi dhe më një shprehje dedikuar grave nga Amy Poehler:

“Gratë kritikohen vazhdimisht që janë shumë emocionale. A mund të na lejoni të jemi po aq të çrregullta, të paqëndrueshme dhe mediokre sa burrat? Duhet të jemi gjithnjë të duruara, speciale,të afta të përshtatemi?”

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Pas komenteve të nxehta të Justin, Hailey mori një vendim të rëndësishëm

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  E thotë studimi/Këto tipe burrash kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë gratë e tyre

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Justin Bieber tregon jetën e shthurur: “Rojet më kontrollonin natën për të parë a isha gjallë!”

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: