Connect with Us

“Gati për aksion”/Flori Mumajesi i habit të gjithë me foton e vajzës misterioze

Aktualitet

“Gati për aksion”/Flori Mumajesi i habit të gjithë me foton e vajzës misterioze

Publikuar

-

flori mumajesi

Këngëtari dhe kantautori Flor Mumajesi ditën e sotme, i ka bërë të gjithë kuriozë me një foto të publikuar në Instastory, ku ka fotografuar një vajzë të kthyer me shpinë teksa qëndron në ballkon.

“Ajo është gati për aksion.”- shkruan Flori krahas fotos së vajzës së veshur me këmishë, dhe duke i vënë në mendime të gjithë për identitetin e saj dhe lidhjen që ajo ka me këngëtarin.

LEXO EDHE:  Arbana i ngul "thikën" pas shpine Xhemit/ Ja çfarë fotoje postoi pa dijeninë e saj

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Video-Hapet rruga e Arbrit/ Rama shfaq pamjet në ditën e Çilirimit

Publikuar

-

Nga

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot, është hapur Rruga e Arbrit.

Me një video të rrugës, të postuar në rrjete sociale, Rama iu uron shqiptarëve, 29 Nëntorin, festën e Çlirimit të Shqipërisë.

Në fakt, hapjen  këtij segmenti rrugor, sot, Rama e kishte njoftuar ditë më parë.

Kujtojmë se ministrja Belinda Balluku ka deklaruar të shtunën, se rruga do të hapet në mënyrë të pjesshme, pasi e gjitha përfundon në pranverë.

LEXO EDHE:  Foto/ Trendet e dekorit të shtëpisë për vitin 2018 janë këtu

LEXO EDHE:  “Na mungon”, Ariana publikon foton e adhurueshme me të ndjerin Mac Miller të shkrepur fiks një vit më parëPunimet për “Rrugën e Arbërit” nisën në verën e vitit 2009 dhe zgjatën më shumë se 12 vite.

Tashmë distanca Tiranë-Klos është vetëm 35 km. Rruga kalon në gjashtë tunele dhe ka dy ura.

Ura e Vashës  është më e larta në Ballkan, 250 metra e gjatë dhe 158 metra e lartë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Leku zhvlerësohet, euro bie pikiatë/ Kursi i këmbimit, 29 Nëntor 2021

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Dollari amerikan blihet me 105.3 Lekë dhe shitet me 111.3 Lekë.

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 124.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.5 Lekë dhe shitet me 146.5 Lekë.Franga zviceriane blihet me 114 Lekë dhe shitet me 119 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.5 Lekë dhe shitet me 87.5 Lekë.

LEXO EDHE:  Foto/ Artisti i rrugëve po mahnit New York

LEXO EDHE:  FOTO/ Male dallgësh...

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimi valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Banesa u përfshi nga flakët/ Ndërron jetë 12-vjeçarja

Publikuar

-

Nga

cna lajme aktuale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dervician të Gjirokastrës.

Një 12 vjeçare ka humbur jetën si pasojë e zjarrit që i përfshiu banesën.Po ashtu ajo sjell pamjet e brendshme të shtëpisë së shkrumbuar nga flakët.

Menjëherë sapo kanë mësuar lajmin, zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe tashmë kanë izoluar flakët, të cilat rezultuan fatale për të miturën, raporton BW.

LEXO TE PLOTE