Connect with Us

Vrasje të vogla/ Pelin kap bashkë Ojan dhe Serhanin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Pelin kap bashkë Ojan dhe Serhanin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Serhan e surprizon Ojan dhe i ndërton një fole zogjsh në pemën e shtëpisë. Ndërsa Merve ndërton një grackë për zogjtë në shtëpinë e saj. Pelin i thotë Tajlanit se në fundjavë do shkojnë tek Merve. Ajo e mohon që nuk fliste me Merven.Oja shkon për vizitë tek Arzu dhe i gëzon fëmijët e saj me dhurata. Serhan nxehet me Merven kur mëson se ajo ka vendosur grackë për zogjtë dhe i kërkon t’i heqë. Arzu qan hallet me Ojan. Oja e bën Arzun t’i shohë gjërat me pozitivitet. Oja dhe Arzu kalojnë kohë të bukur duke biseduar. Tajlan dyshon se Serhan ka lidhje jashtëmartesore dhe e ngacmon. Oja shkon në klubin e pishinës dhe maskohet që Serhan mos ta njohë. Oja nuk i shpëton dot Serhanit. Ata dalin nga klubi i pishinës bashkë dhe Pelin i sheh.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë: Rudra lë nam në shkollë, pas kësaj fshihet Somja, ja ç’do ndodhë sot

Ajo dyshon se mes Serhanit dhe Ojas ka diçka dhe i fotografon. Tajlan takohet rastësisht me Ojan dhe i thotë se fati do që ata të takohen vazhdimisht. Merve i sheh Ojan dhe Tajlanin bashkë. Merve telefonon Pelinin. Arzu shqetësohet për detyrimet e shtëpisë. Avokatja i thotë se nuk mund të marrë më mbështetje nga Mehmeti. Nilaj e këshillon Arzun të gjejë punë. Arzu shqetësohet se askush nuk do e marrë në punë. Merve dhe Pelin takohen por nuk arrijnë t’i thonë njëra-tjetrës që kanë parë Serhanin dhe Tajlanin me Ojan. Merve dhe Pelin dyshojnë se Oja ka dikë dhe vendosin ta zbulojnë. Merve dhe Pelin shkojnë për vizitë tek Arzu dhe i kërkojnë falje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Iu përmend emri për vrasjen në Gjilan/ Haradinaj: Po bëhet propagandë ndaj meje, nuk do të na ndalin

LEXO EDHE:  Vrasja e 31-vjeçarit në Vlorë/ Zbulohet roli i Hans Jonuzaj

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Iu përmend emri për vrasjen në Gjilan/ Haradinaj: Po bëhet propagandë ndaj meje, nuk do të na ndalin

LEXO EDHE:  Vrasja e 31-vjeçarit në Vlorë/ Zbulohet roli i Hans Jonuzaj

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE