“Po kryente marrëdhenie me një mashkull”/Çifti ndahet në mes të dasmës – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

“Po kryente marrëdhenie me një mashkull”/Çifti ndahet në mes të dasmës

Publikuar

-

Historia e pabesueshme tregohet nga Willy, një këngëtar dasmash, i cili telefonoi për emisionin “Lunatici” në Radio Rai2.Në Abruzo të Italisë pa mbaruar ende dasma dhëndri dhe nusja ndërprenë gjithçka në mes, .

Muzikanti tha se dhëndri u kap duke bërë seks në banjë me një mik.

“Ata e kapën dhëndrin duke festuar në mënyrë të çuditshme. Nuk mund të gjendej. Dasmorët po prisnin tortën, por ai ishte zhdukur. Ata mendonin se ndihej keq ose shkoi për të pirë duhan. Në vend të kësaj, një i afërm i nuses e gjeti atë në banjë duke “festuar”. Po bënte seks me një mikun e tij”.

“Për atë Zot, nuk ka asgjë të keqe për të bërë dashuri midis dy burrave, por nëse sapo jeni martuar me një grua dhe ju kapeni në banjë me një mikun tuaj, ka diçka të gabuar. Nusja filloi të qante dhe ai nuk ishte shumë mirë”, shtoi muzikanti.

“Të afërmit e tij erdhën tek unë për të më thënë se duhej të ndaloja muzikën sepse nuk kishte asgjë për të festuar. Në 29 vjet të kësaj pune, diçka si kjo nuk më ka ndodhur kurrë”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Të bëhesha nënë ishte mendimi më i largët”/Aktorja e njohur rrëfen periudhën e saj të errët

Publikuar

-

Eva Mendes, e cilësuar si një nga aktoret më të bukura të kinematografisë amerikane, në një intervistë së fundmi ka treguar se nuk donte të bëhej nënë, por ka qenë bashkëshorti i saj Ryan Gosling që ja ndryshoi mendjen.Eva dhe Ryan janë prindër të dy vajzave, Amada Lee, 2 vjeç, dhe Esmeralda Amada, 4 vjeç.

“Të bëhesha nënë ishte mendimi më i largët. Pastaj rashë në dashuri me Ryan. Doja të kisha fëmijët e tij”, u shpreh Eva.

E pyetur si ja del t’i rrisë dy vajzat në të njëjtën mënyrë, pavarësisht se prindërit i kanë të famshëm, Eva u përgjigj: “Është patjetër një shqetësim,” tha ajo. “Komponenti i tërë famës është shumë i frikshëm kur përpiqeni të rrisni fëmijët tuaj”, u shpreh Eva.

“Ajo që unë përpiqem të theksoj është se nuk i lejoj që ato të kenë vëmendjen se si unë vishem”, shtoi ajo. “Ata kurrë nuk më kanë parë të bëhem gati për diçka, ata kurrë nuk më kanë parë në punë. Nuk i lejoj sepse për ta dua të jem vetëm mami dhe unë jam shumë e lumtur të jem vetëm mami”, u shpreh Eva.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Diferenca në moshë i shokon të gjithë/”Azra” martohet me këngëtarin e njohur

Publikuar

-

Aktorja turke Alina Boz u bë shumë e famshme në Shqipëri me rolin e Hazallit në serialin “Fate të kryqëzuara”. Aktualisht bukuroshja po luan në serialin “Elimi Birakma” (Mos ma lësho dorën) i cili është një nga serialet më të ndjekur në Turqi.

Mirëpo përpos anës profesionale, aktorja është fotografuar së fundmi me një unazë në gisht dhe kanë nisur thashethemet se ajo ka marrë propozim për martesë.

Alina është e lidhur me këngëtarin Mithat Can Ozer. Ky i fundit është 37 vjeç ndërsa Alina vetëm 20 dhe diferenca e tyre në moshë po diskutohet gjatë nga fansat.

Aktorja ka preferuar mos të prononcohet për mediat, por pritet që së shpejti ajo dhe Mithat t’i japin fund beqarisë pasi edhe miq pranë çiftit flasin për një lidhje shumë romantike.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Lëvizje dhe forma si Jennifer Lopez/Motrat Istrefi “çmendin” internetin me këngën e re

Publikuar

-

Era dhe Nora Istrefi kishin njoftuar datën 19 prill si ditën e publikimit por si surprizë ato e publikuan një ditë më herët.

Ashtu siç na kishin paralajmëruar, motrat dhurojnë skena të nxehta në klip, ndërsa kërcejnë nën ritmet e një muzike tepër ritmike.

Klipi i titulluar “Nuk e di”, nis me Erën fillimisht dhe përmban disa skena të ndryshme, por më të veçantat janë ato kur motrat Istrefi shfaqen bashkë.

Në njërën nga skenat, Nora dhe Era shihen të lidhura prej gërsheti ndërsa mbajnë veshur fustane mbrëmjesh në ngjyrë vishnjë.

Më pas motrat bëhen joshëse të veshura me body në ngjyrë të zi dhe të bardhë, teksa na dhurojnë disa lëvizje twerk.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet20:38 - 18 Prill, 2019

Qeveria gjermane ashpërson rregullat e dëbimit të emigrantëve

Qeveria gjermane miratoi projektin e “ligjit të kthimit të rregullt”, në mënyrë që të mos dështojnë kaq shumë riatdhesime. Ai...

Aktualitet20:15 - 18 Prill, 2019

Në përmbyllje të fushatës presidenciale në Maqedoninë e Veriut

Marrëveshja e Prespës, emri i ri i shtetit, anëtarsimi në NATO dhe në BE, zhvillimi ekonomik, raportet ndëretnike dhe politikat...

Aktualitet16:04 - 18 Prill, 2019

Ndërhyrjet ruse në zgjedhje/ Raporti Mueller gati për publikim

Një nga ngjarjet mbizotëruese në presidencën dyvjeçare të Donald Trump-it kalon në një fazë të re të enjten me publikimin...

Aktualitet09:06 - 18 Prill, 2019

Çfarë presin Kosova dhe Serbia nga takimi i Berlinit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksander Vuçiç, nuk presin që në takimin e Berlinit me (29.04)...

Aktualitet22:12 - 17 Prill, 2019

Merr fund “telenovela” e zgjedhjeve në Turqi/ Shpallet fituesi i Stambollit

Ekrem İmamoğlu, kandidati i Partisë Republikane Popullore (CHP) për kryebashkiak të Stambollit në zgjedhjet lokale të mbajtura muajin e kaluar...

Aktualitet21:19 - 17 Prill, 2019

Djegia e katedrales “Notrë Dame”/ Feston ISIS: Paçi një ditë të mbarë!

Pas djegies së Katedrales së “Notrë Dame de Paris”, ISIS ka ndarë mesazhe në rrjetet sociale. Së bashku me publikimin...

Aktualitet21:05 - 17 Prill, 2019

Ngelën në mes të shkretëtirës/ Çifti gjen mënyrën brilante për të shpëtuar

Një çift e ka gjetur veten në vështirësi, pasi iu është prishur makina në mes të shkretëtirs. Shantelle Johnson dhe...

Aktualitet20:23 - 17 Prill, 2019

Rekord botëror/ Femrat “pushtojnë” parlamentin finlandez

Partia Socialdemokrate (SDP) në Finlandë ka fituar votimet duke marrë 40 vende me 17.7 % të votave nga 200 vende...

Aktualitet20:03 - 17 Prill, 2019

Hyn në fuqi Kodi i ri Penal/ Ashpërsohen dënimet për korrupsionin

Në Kosovë këtë javë ka hyrë në fuqi Kodi i ri Penal që parasheh shtim dënimesh për shkelësit e ligjit,...

Aktualitet19:10 - 17 Prill, 2019

SHBA, sanksione të tjera ndaj Kubës, Nikaraguas, Venezuelës

Qeveria amerikane do të njoftojë sot sanksione shtesë ndaj Venezuelës, Kubës dhe Nikaraguas, masa më e fundit kundër qeverive socialiste...

Aktualitet19:03 - 17 Prill, 2019

Policia shkoi ta arrestonte/ Vret veten ish presidenti peruan

Ka ndërruar jetë ish-presidenti peruan, Alan Garcia, i cili qëlloi veten sot me një armë zjarri. Ngjarja ndodhi pasi policia...

Taulant Balla zbulon nesw do te rikandidohet veliaj? Taulant Balla zbulon nesw do te rikandidohet veliaj?
Aktualitet16:10 - 17 Prill, 2019

Përplasjet tek Bregu i Lumit/ PD padit Veliajn

Partia Demokratike ka ngritur padi penale ndaj Policisë së Shtetit, Policisë Bashkiake si dhe ndaj kryetarit të bashkisë së Tiranës...

Aktualitet14:20 - 17 Prill, 2019

Sqarimi i një zhgënjimi

Kapitulli Nr. 15 i hapjes te Negociatave per anetaresimin ne B. E. ( per ENERGJINE ) si dhe V.K.M. Nr....

Aktualitet09:08 - 17 Prill, 2019

BE nuk duhet ta braktisë anulimin e Brexitit

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk deklaroi se BE nuk duhet të ngutet, për shkak të një lodhjeje nga Brexiti....

Aktualitet22:39 - 16 Prill, 2019

Djegia e Katedrales/ Çfarë i tha Trump presidentit Marcon?

Shtëpia e Bardhë deklaroi se  presidenti Donald Trump i i ka shprehur ngushëllimet e tij presidentit francez Emmanuel Macron për...

Aktualitet18:44 - 16 Prill, 2019

Kandidati për president i SHBA bën transparent statusin e tij si milioner

Bernie Sanders, kandidati presidencial demokrat në SHBA, publikoi të hënën taksat për 10 vitet e fundit, duke dhënë detaje të...

Aktualitet18:40 - 16 Prill, 2019

Lutje dhe himne për Katedralen “Notrë Dam”

Brigada e zjarrëfiksave të Parisit tha të martën se struktura e katedrales së famshme të Notrë Damit është shpëtuar, së...

Aktualitet14:30 - 16 Prill, 2019

Alarm për bombë në Spanjë/ Evakuohet kulla 235 e lartë

Një alarm për bombë ka ngritur në këmbë policinë e Madridit. Sikurse bëjnë të ditur mediat e huaja, policia ka...

Aktualitet20:47 - 15 Prill, 2019

Foto-Francezët në panik/ Përloten gjatë djegies së katedrales historike

Katedralja më e famshme në Paris dhe Europë “Notre Dame” është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Pavarësisht ndërhyrjes së...

Aktualitet20:36 - 15 Prill, 2019

Zjarri gllabëroi majën e “Notre-Dame”/ Reagon Donald Trump

Flakët e zjarrit kanë pushtuar katedralen e famshme në Paris “Notre-Dame”. Për disa minuta zjarri ka përfshirë pjesën më të...

Aktualitet20:03 - 15 Prill, 2019

Konsumonte kokainë me miqtë/ Arrestohet avokati i njohur

Një avokat është arrestuar nga policia italiane, nën akuzën e trafikimit të drogës. Sipas informacioneve 51 vjeçari Francesco Bizzarri, ka...

Aktualitet19:50 - 15 Prill, 2019

Notre-Dame/ Flakët pushtojnë katedralen e famshme të Parisit

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në katedralen e famshme të Notre-Dame në Paris. Sipas informacioneve objekti...

Aktualitet19:06 - 15 Prill, 2019

Video-Bullizohet nga të rinjtë/ Transgjinorja rrihet barbarisht

Një transgjinore është rrahur në mënyrë barbare nga disa të rinj në Dallas të SHBA-së. Sipas informacioneve 23 vjeçarja është...

presidenti i shba, donald trump presidenti i shba, donald trump
Aktualitet18:46 - 15 Prill, 2019

Trump i bën thirrje kompanisë Boeing të riparojë avionin 737 MAX

Presidenti amerikan Donald Trump i bëri thirrje të hënën kompanisë Boeing që të riparojë avionin 737 MAX dhe t’i ndryshojë...

Aktualitet18:40 - 15 Prill, 2019

BE e vendos përfundimisht reformën e së drejtës së autorit

Reforma e së drejtës së autorit, që ka ngjallur shumë debate në BE, u miratua. Qeveria gjermane dha aprovimin për...

Aktualitet18:35 - 15 Prill, 2019

Vdes Mira Markoviç, bashkëshortja e Slobodan Millosheviçit

Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, ka vdekur në kryeqytetin e Rusisë, Moskë , ku kishte...

Aktualitet17:23 - 15 Prill, 2019

ISIS publikon shifrat tonditëse/ Ja sa njerëz kanë vrarë për 3 ditë

Grupi terrorist ISIS pretendon se ka vrarë 362 njerëz për 3 ditë, pas hakmarrjes për rënien e Kalifatit Islamik. Ata...

Aktualitet17:38 - 14 Prill, 2019

Eufori kineze në Dubrovnik/ Kina shpëtimtarja e Ballkanit?

Një numër kontratash nënshkruan me Kinën pjesëmarrësit e samitit të grupit 16+1 në Dubrovnik. Ndërkohë që Europa Lindore e Juglindore...

Trending

Read previous post:
Taulant Balla zbulon nesw do te rikandidohet veliaj?
Përplasjet tek Bregu i Lumit/ PD padit Veliajn

Partia Demokratike ka ngritur padi penale ndaj Policisë së Shtetit, Policisë Bashkiake si dhe ndaj kryetarit të bashkisë së Tiranës...

Close