Connect with Us

Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, ekspozon format bombastike me bikini

Kryesore Show Biz

Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, ekspozon format bombastike me bikini

Publikuar

-

Lindsay Pelas ka tërhequr vëmendjen e 8.7 milionë ndjekësve të saj në Instagram me një foto shumë të “nxehtë”.

Modelja amerikane e Playboy ka pozuar me një bikini-leopard shumë të vogël, që mezi ia mbante “asetet”.

Aktualitet

Vetëm 6 vjeç me pirsing në hundë/ Vajza e Kim Kardashian një modele e vërtetë

Publikuar

-

Familja më e famshme në botë Kardashian ka mbledhur fëmijët për të pozuar së bashku.

E gjitha kjo ndodhi me rastin e 85 vjetorit të lindjes së mamasë së Chris Jenner.

Në fotot e publikuara ditën e sotme shihen tre vajzat e vogla të yjeve të “Keeping up with Kardashians”, Penelope Disick, 7 vjeç, True Thompson, 1 vjeç dhe North Ëest 6 vjeçe.

Ajo që mori të gjithë vëmendjen e fansave në rrjetet sociale ishte vajza e Kim Kardashian, North e cila shfaqej me një pirsing fals në hundë.

Sigurisht që kjo nuk i ka shpëtuar syrit kritikues të ndjekësve të cilët e kanë quajtur të papërshtatshme për një vajzë të moshës 6 vjeçare.

Megjtihatë fotot janë shumë të bukura dhe po bëjnë xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Mezi po pres të kthehem në shtëpi”/ Reperja surprizon partnerin

Publikuar

-

Cardi B dhe Offset janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat e huaja.

Çifti duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre ga e cila kanë dhe një vajzë 1 vjeçare.

Cardi dhe Offset kanë vendosur t’i bëjnë njëri-tjetrit një surprizë mjaft të bukur.

Cardi ka bërë tatuazh në pjesën e pasme të gjurit ermin e partnerit ndërsa Offset ka bërë tatuazh emrin e reperes në qafë.

“Me zor po pres të kthehem në shtëpi”, ka shkruar Offset në foton që ka publikuar në ‘Instagram’, i cila shfaqej duke folur në kamera me reperen, ndërkohë që ajo i tregon tatuazhin e ri.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Dikur prezantonte lajmet me gjoks jashtë/ Aktorja “çmend” meshkujt me fotot provokuese

Publikuar

-

Aktorja e “Duplex” Eliona Pitarka u bë e njohur fillimisht në “Zjarr TV”, ku prezantonte lajmet me dekoltenë komplet të hapur.

Më pas ajo nisi karrierën e saj si aktore në “Apartamentin 2XL” ku u identifikuar për format e saj perfekte, për të vazhduar në “Duplex”.

Së fundi Eliona është duke kaluar pushimet e verës në shtetin fqinj Greqinë, nga ku po “çmend” fansat me fotot provokuese./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE