Connect with Us

“Po të shkon goja lëng”/Albi Nako “akuzohet” pas komenteve që i bëri Klaudias

Kryesore Show Biz

“Po të shkon goja lëng”/Albi Nako “akuzohet” pas komenteve që i bëri Klaudias

Publikuar

-

klaudia albi komente

Pas ndarjes, marrëdhënia e Klaudias me Albin ka mbetur në terma shoqërorë dhe edhe pse e tillë, gjithnjë tërheq vëmendjen e fansave të tyre për të ditur më shumë.

Klaudia Pepa ishte protagonistja kryesore e klipit të reperit Getoar Selimi, “Amante”, ku  dhuroi disa skena mjaft provokuese në klip, me kërcimin e saj sensual, e veshur me një palë të brendshme në ngjyrë blu.

Ky kërcim ka lënë pa fjalë edhe vetë ish-bashkëshortin e saj, Albi Nakon, i cili nuk mund të mos reagonte.

Ai ka komentuar në videon e saj në Instagram, me dy emoji duartrokitjesh, duke e përgëzuar kështu për këtë kërcim mjaft profesional.

Por fansat e balerinës nuk e kanë lënë me kaq. Në disa komente ata kanë etiketuar koreografin dhe e pyesin nëse ka ndonjë gjë për të shtuar për pamjet spektakolare që pa.

“Albi Nako a ke ndonjë gjë për të shtuar”?, i shkruan një komentuese ndërkohë që një tjetër shkruan: Po të shkon lëng goja!”.

 

 

Aktualitet

“Nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin”/ Majk flet për periudhën më të vështirë të jetës

Publikuar

-

Majk është kthyer në një nga reperët më të pëlqye dhe të komentuar të shoëbizit.

Sot reperi ishte i ftuar në emisionin “Pushime on top” ku katreguar detaje rreth jetës dhe karrierës.

Majk është shprehur se pas shumë lutjeve Zoti i ka dhënë një mundësi të dytë dhe po përpiqet ta përdorë në mënyrën e duhur.

“I jam fal zotit çdo natë, i jam lutur për një mundësi të dytë, se e kisha të parin por isha shumë i ri dhe nuk dija si ta menaxhoja. Kur isha 19 vjeç nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin, e kuptoja që nuk isha as për koncerte, për asgjë. Aty kam kaluar një periudhë të vështirë të jetës time”, ka thënë reperi.

Gjithashtu ai ka treguar se është single dhe për momentin i është kushtuar totalisht kujdesjes për të birin, Roan.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pyetja që “pushtoi” rrjetin/ E “zhduku” apo jo kërthizën Xhensila Myrtezaj?

Publikuar

-

Ditën e djeshme një foto e këngëtares Xhensila Myrtezaj pushtoi të gjitha mediat. Këngëtarja u akuzua nga fansat se në foton e saj të fundit kishte përdorur photoshop.

Ndërkohë Xhensila reagoi duke publikuar një video, ku tregonte se kërthiza e saj ishte shumë e vogël dhe nuk kishte përdorur fotoshop.

Gjatë një kërkimi të vogël në Instagramin e këngëtares gjetëm foton e mëposhtme ku shumë qartë mund ta dallojmë pjesën e kërthizës.

Ndërkaq po iu paraqesim të dyja fotot dhe krahasimin bëjeni vetë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë ata që komentojnë se nuk është një këngëtare.

Por jo të gjithë mendojnë kështu pasi për fansat e saj ajo është një artiste me vokal dhe potencial të lartë.

Në njërën nga fotot e publikuara në Instastory, Luana ka treguar vlerësimin që i ka bërë një nga fansat më të zjarrtë të saj dhe për këtë moderatorja është emocionuar pasi e shoqëron postimin me fjalët Wa waaaa dhe emoji me sytë më zemra./ CNA.al

LEXO TE PLOTE