Connect with Us

“Ky vit ishte i dështuar”/Në ditëlindjen e saj Fjolla Morina bën dedikimin prekës për babain e ndjerë

Kryesore Show Biz

“Ky vit ishte i dështuar”/Në ditëlindjen e saj Fjolla Morina bën dedikimin prekës për babain e ndjerë

Publikuar

-

Këngëtarja Fjolla Morina feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 33 vite.Këngëtarja nisi  të marrë urime që në orët e para të mëngjesit, pasi bëri një postim vërtet prekës në Instagram.

Ajo publikoi një foto nga fëmijëria, ku kishte pozuar me të atin e ndjerë, ndërsa falenderonte Zotin dhe të gjithë njerëzit që i kanë qëndruar pranë në ditë të vështira dhe të lumtura.

“Po hap edhe një vit tjetër në jetën time. E bekuar por mbi të gjitha me kokën lart sepse po lë pas një vit ku nuk kanë munguar momente të lumtura, të hidhëruara, gëzime, dështime e sfida.

Por të gjitha këto më kanë bërë atë që unë jam sot, një femër e fortë dhe me karakter. Shumë mirënjohëse për të gjithë ata njerëz që më kanë qëndruar pranë në ditë të mira dhe ato të këqija.🙏🙌

Sot, unë vetëm dua ta falënderoj Zotin që më dha edhe një vit jetë. Shumë urime për mua🎂. #33 kurrë nuk është dukur kaq mirë🎉”, ka shkruar ajo.

Aktualitet

“Nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin”/ Majk flet për periudhën më të vështirë të jetës

Publikuar

-

Majk është kthyer në një nga reperët më të pëlqye dhe të komentuar të shoëbizit.

Sot reperi ishte i ftuar në emisionin “Pushime on top” ku katreguar detaje rreth jetës dhe karrierës.

Majk është shprehur se pas shumë lutjeve Zoti i ka dhënë një mundësi të dytë dhe po përpiqet ta përdorë në mënyrën e duhur.

“I jam fal zotit çdo natë, i jam lutur për një mundësi të dytë, se e kisha të parin por isha shumë i ri dhe nuk dija si ta menaxhoja. Kur isha 19 vjeç nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin, e kuptoja që nuk isha as për koncerte, për asgjë. Aty kam kaluar një periudhë të vështirë të jetës time”, ka thënë reperi.

Gjithashtu ai ka treguar se është single dhe për momentin i është kushtuar totalisht kujdesjes për të birin, Roan.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pyetja që “pushtoi” rrjetin/ E “zhduku” apo jo kërthizën Xhensila Myrtezaj?

Publikuar

-

Ditën e djeshme një foto e këngëtares Xhensila Myrtezaj pushtoi të gjitha mediat. Këngëtarja u akuzua nga fansat se në foton e saj të fundit kishte përdorur photoshop.

Ndërkohë Xhensila reagoi duke publikuar një video, ku tregonte se kërthiza e saj ishte shumë e vogël dhe nuk kishte përdorur fotoshop.

Gjatë një kërkimi të vogël në Instagramin e këngëtares gjetëm foton e mëposhtme ku shumë qartë mund ta dallojmë pjesën e kërthizës.

Ndërkaq po iu paraqesim të dyja fotot dhe krahasimin bëjeni vetë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë ata që komentojnë se nuk është një këngëtare.

Por jo të gjithë mendojnë kështu pasi për fansat e saj ajo është një artiste me vokal dhe potencial të lartë.

Në njërën nga fotot e publikuara në Instastory, Luana ka treguar vlerësimin që i ka bërë një nga fansat më të zjarrtë të saj dhe për këtë moderatorja është emocionuar pasi e shoqëron postimin me fjalët Wa waaaa dhe emoji me sytë më zemra./ CNA.al

LEXO TE PLOTE