Connect with Us

Fotot që po çmendin rrjetin/Meghan Markle bëhet nënë?

Kryesore Show Biz

Fotot që po çmendin rrjetin/Meghan Markle bëhet nënë?

Publikuar

-

E gjithë vëmendja e fansave së fundmi është përqendruar tek fëmija i Meghan Markle dhe princit Harry dhe prej muajsh kanë nisur aludimet në lidhje me gjininë dhe emrin e tij.

Mirëpo, se fundmi të gjithë janë alarmuar pas disa fotove që janë publikuar në internet. Në to shfaqet Princ Harry dhe Meghan duke pozuar përpara spitalit ndërkohë që në dorë mbajnë një bebush.

Pasi e panë këto foto njerëzit menduan se çifti i njohur më në fund u bënë prindër, por në të vërtetë e gjitha ishte një shaka nga dy persona që ngjasonin shumë me Dukën dhe Dukeshën. Ata janë veshur si çifti mbretëror teksa në dorë mbanin një kukull plastike. Ndonëse ishte në kuadrin e  shakasë, ky veprim nuk u prit mirë nga fansat.

Aktualitet

Pyetja që “pushtoi” rrjetin/ E “zhduku” apo jo kërthizën Xhensila Myrtezaj?

Publikuar

-

Ditën e djeshme një foto e këngëtares Xhensila Myrtezaj pushtoi të gjitha mediat. Këngëtarja u akuzua nga fansat se në foton e saj të fundit kishte përdorur photoshop.

Ndërkohë Xhensila reagoi duke publikuar një video, ku tregonte se kërthiza e saj ishte shumë e vogël dhe nuk kishte përdorur fotoshop.

Gjatë një kërkimi të vogël në Instagramin e këngëtares gjetëm foton e mëposhtme ku shumë qartë mund ta dallojmë pjesën e kërthizës.

Ndërkaq po iu paraqesim të dyja fotot dhe krahasimin bëjeni vetë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë ata që komentojnë se nuk është një këngëtare.

Por jo të gjithë mendojnë kështu pasi për fansat e saj ajo është një artiste me vokal dhe potencial të lartë.

Në njërën nga fotot e publikuara në Instastory, Luana ka treguar vlerësimin që i ka bërë një nga fansat më të zjarrtë të saj dhe për këtë moderatorja është emocionuar pasi e shoqëron postimin me fjalët Wa waaaa dhe emoji me sytë më zemra./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Arbana Osmani surprizon fansat/ Publikon foton që po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

arbana emision

Ajo është një nga moderatoret që publiku e do shumë dhe e mbështet në çdo dalje të sajën në ekran.

Arbana Osmani po përflitet shumë në shtypin rozë për lidhjen e saj me regjsiorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj.

Megjithatë, moderatorja ka zgjedhur të heshtë përsa i përket kësaj teme dhe ka vendosur t’i shijojë në maksimum pushimet e saj me familjen.

Moderatoren e kemi parë gjithnjë të kuruar dhe së fundi na befasoi me foton ku shfaqej e sapo zgjuar nga gjumi dhe pa make up.

LEXO TE PLOTE