Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Shivai mëson të vërtetën e familjes së tij, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Shivai mëson të vërtetën e familjes së tij, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Jeta e Anikës dhe Shivait vihet në rrezik gjatë udhëtimit me avion. Don i kërcënon me armë. Ata arrijnë të shpëtojnë por avioni rrezikon të bie. Anika, Shivai, Bavja dhe Rudra hidhen me parashutë. Anika humb ndjenjat dhe Shivai i thotë fjalët që ajo mezi kishte pritur. Ata humbin në xhungël. Abaj vihet pas Texhit, Pinkit, Shaktit dhe Xhanvit që ata të mos arrijnë të gjejnë provat. Shivai rikthehet në shtëpi për të zbuluar sekretin e fabrikës Kaljani. Ai pyet familjen nëse ishin të përfshirë në incidentin e fabrikës por ata nuk e pranojnë. Texh, Pinki, Shakti dhe Xhanvi përpiqen të gjejnë provat përpara Shivait.

Shukla i tregon të vërtetën Shivait. Shivai mëson se familja e tij nuk ka qenë e përfshirë në incident. Axhaj propozon për martesë Gorin dhe i thotë të zgjedhë mes saj dhe Riças. Gori nuk pranon dhe martesa e Riças anulohet. Gori detyrohet të pranojë propozimin e Axhajit. Tanja largohet pas një sherri me Abajin. Ajo kupton se Abaj nuk e dashuron. Shivai rikthen Anikën në dhomën e tyre dhe i kërkon falje. Gori rikthehet fshehtas në shtëpinë Oberoi. Oberoit mësojnë se Gori do martohet sërish. Ata vendosin të ndalojnë martesën e Gorit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Publikuar

-

Nga

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Moderatorja Eni Vasili ka ardhur krejt ndryshe ditën e sotme për publikun.

Eni ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet me nipin e saj te vogël.

Ata shihen duke u argëtuar dhe kërcyer me njëri-tjetrin.

Ajo që vihet re është se të dy vijnë për sytë e publikut mjaft në formë dhe percjellim energji pozitive./ CNA.al

 View this post on Instagram

 

David my babydancer #hallaeni #beautifulday @mrizi_i_zanave

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të showbizit shqiptar.

Ndonëse vera ka mbaruar, bukuroshja bjonde vijon të ngrejë temepraturat me fotot e nxehta që publikon në rrjet.

Përveç fotove provokuese, ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet si një natyrë guximtare që nuk ka frikë dhe nuk trembet kur bëhet fjalë për të bërë diçka ndryshe.Sot ajo ka publikuar një foto ku duket krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, pasi vjen me një look krejt të ri.

LEXO EDHE:  Dashuri Bardh e Zi/ Ferhat telefonon Asllën fshehurazi nga burgu

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Kejvina shfaqet me flokët e gjata ngjyrë bojë qielli, ndërsa ndjekësit e kanë pëlqyer shumë look-un e saj të ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Publikuar

-

Nga

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Gjithçka nisi me një koment në rrjetet sociale. Moderatorja e sportit, Eva Murati komentoi  në një nga fotot e aktorit të famshëm Can Yaman dhe ky i fundit iu përgjigj duke e falenduar me emojin e yllit.

Kjo nxiti dhe më shumë kureshtjen e fansave të cilët vërshuan në rrjet me pyetjen që po i mundon të gjithë.“A ka folur moderatorja me Canin”, kjo është pyetja që duan të dinë shumica e ndjekësve. Por teksa prisnim që ajo të zbulonte diçka Eva i habiti të gjithë duke u përgjigjur: “Ky është një sekret që nuk do e tregojë kurrë. E di që më doni”, është përgjigjur moderatorja, duke i lënë fansat të vazhdojnë të aludojnë për raportin e saj me aktorin e famshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE