Connect with Us

“Nuk ka gjë më të shpifur”/Adelina Tahiri rrëfen të vërtetën e shtatzanisë

Kryesore Show Biz

“Nuk ka gjë më të shpifur”/Adelina Tahiri rrëfen të vërtetën e shtatzanisë

Publikuar

-

Adelina Tahiri përballoi të gjithë sulmet e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, kur doli hapur për romancën e saj me avokatin Serjoza Markov. Në një intervistë për emisionin “Mirage”, këngëtarja shqiptare flet hapur jo vetëm për marrëdhënien e saj, por edhe për një nga komplekset më të mëdha që lidhet me peshën.

Fillimisht e pyetur sesi i përballoi të gjitha kritikat e ndjekësve në rrjetet sociale, që e gjykuan negativisht për lidhjen me avokatin shumë më të madh në moshë se ajo, shprehet Adelina:

“Nuk është e lehtë, por një njeri i fortë i përballon të gjitha, sidomos një njeri i lutmur. Kur je e dashuruar nga këmbët te koka dhe ke përkrahje, përballon çdo gjë, bëhesh më e fortë”.

Një nga vështirësitë më të mëdha që ka kaluar këngëtarja, ishte për peshën e tepërt që fitoi nga shtatzënia:

“Humba fillimisht peshë pas lindjes së djalit, sepse i jepja gji dhe nuk haja bukë, se kur shihja veten në pasqyrë nuk më pëlqente. Por kur kuptova se e humbja peshën shpejt dhe fillova të haja u shëndosha dhe u bëra 70 kg, që pesha ime ideale është 58 kg. Kisha kompleks për peshën. Nuk ka gjë më të shpifur, nuk ekziston. Ishte për mua luftë”.

LEXO EDHE:  Rrëfehet gruaja që fjeti me 10 mijë burra/Ja ç’kërkojnë ata në të vërtetë

E pyetur nëse bashkëshorti i saj është xheloz, Adelina e mohoi:

“Tani në shtator bëjmë 5 vjet bashkë dhe unë e njoh aq mirë dhe ai më njeh mua. Mua më irriton xhelozia dhe bashkëshorti nuk e ka aspak, ngaqë ka vetëbesim të madh. E di që është i zgjuar, është i suksesshëm dhe ngaqë më njeh mua, ai e di që kam gjetur qetësinë shpirtërore”./Burimi”express

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  “Nëse në Amerikë punon, të gjithë të respektojnë”/Bleona Qerreti rrëfehet e veshur vetëm me peshqir

LEXO EDHE:  Mirupafshim Maqedoni! Adelina Tahiri do të zhvendoset për të jetuar në një shtet tjetër

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Rrëfim/Seks me ish bashkëshortin, por unë dua…

LEXO EDHE:  Rrëfim/Seks me dy femra për tre ditë dhe tani....

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Durrës/ Roja rrëfen tentativën e grabitjes së postës

LEXO EDHE:  Puthje në Vjenë: Adelina Tahiri dhe bashkëshorti na dhuruan foton më pasionante të fundvitit

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: