Connect with Us

Veshjet që po ‘pushtojnë’ botën/Si të dukeni si një fashionista e vërtetë

Fashion

Veshjet që po ‘pushtojnë’ botën/Si të dukeni si një fashionista e vërtetë

Publikuar

-

Janë super praktike dhe me ngjyra nga më të ndryshmet, ndërkohë vlen të theksojmë se të gjitha çka shikoni më poshtë po i veshin të gjitha fashionistet në mbarë botën, kështu që duhet t’i veshim edhe ne.Në vijim do iu njohim me disa “copëza veshjesh” që aktualisht po bëjnë namin kudo dhe janë trendy i pranverës dhe verës së 2019-ës.

LEXO EDHE:  “Ku*** e cekët!” Për të gjitha ato që e kritikojnë për veshjen, Enca ka vetëm një përgjigje

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Publikuar

-

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të kaluar verën.

Ndaj më poshtë do të shihni 5 kombinimet më të bujshme të sezonit, që duhet t’i bëni me patjetër.

Pantallona të shkurtra me prehër të lartë dhe këmishë me lidhje

LEXO EDHE:  Nga mëngjesi në darkë: 5 veshjet që na tregojnë super për 24 orë

LEXO EDHE:  FOTO/Auroville është qyteti më i veçantë në botë

Kostumet verore që mund t’i vishni dhe veç e veç

Xhinset me prehër të lartë dhe një bluzë crop top

Fustan mëndafshi dhe një çantë që bie në sy

E gjitha me të bardha

LEXO TE PLOTE

Fashion

Foto- Çanta më praktike për këtë sezon/ Zbuloni cili është modeli më “in” këtë verë

Publikuar

-

Këtë sezon veror duke se në trend janë kthyer modelet e viteve 2000 dhe teksa stilistë të ndryshëm kthyen modën e xhinseve të gjëra, bënë çizmet kauboji më të pëlqyerat e momentit, një tjetër stilist ka bërë hapin e radhës.

Daniel Lee ka krijuar çantën më të re të quajtur “Pouch” e cila duket të jetë shumë praktike.

LEXO EDHE:  Çiljeta seksi me të bardha

LEXO EDHE:  ‘Bleona u sigurua që t’ia njihnit emrin'/Veshja e Bleonës në Oscars 2018

Kjo çantë dallon për formën e saj të veçantë dhe materialin me të cilin prodhohet.

Ajo nuk mbyllet me zinxhir por ka një formë mjaft elegante dhe ndryshe nga të gjitha ato që kanë qarkulluar së fundmi.

 

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Trendi më i ri i fotove/ Instagrami “mbushet” me pozicionet e reja

Publikuar

-

Në këto temperatura të nxehta të gjithë i drejtohen plazheve ose pishinave. Por shumica prej tyre duan të dalin sa më bukur në fotot e Instagramit dhe së fundmi një pozicion i ri fotosh po pushton rrjetet sociale.

Për më tepër mund të shikoni më poshtë të famshmet të cilat i kanë bërë këto poza të parat dhe të merrni edhe ju shembull.

 

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: