Vizita e Palmer/ Astrit Patozi: U realizua misioni i tij

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar sot vizitën e zyrtarit të lartë amerikan në Tiranë, Matheë Palmer. I ftuar në emsionin “Top Talk” në Top Channel, Patozi është shprehur se vizita e Palmer në Tiranë kishte një efekt të menjëhershëm dhe se misioni i tij në Tiranë është realizuar. “Vizita e Palmer në … Continue reading Vizita e Palmer/ Astrit Patozi: U realizua misioni i tij