Connect with Us

Ky trend po ‘çmend’ botën/Dua Lipa e çon në një tjetër nivel

Fashion

Ky trend po ‘çmend’ botën/Dua Lipa e çon në një tjetër nivel

Publikuar

-

Trendi në fjalë me siguri do të pushtojë Instagram-in dhe një gjë është pak, por e sigurt: Fjala lopë këtë sezon nuk do ketë konotacionin negativ që ka pasur gjithmonë!

Fillimisht ishte Kylie Jenner, e cila në janar pozoi me një kostum banje me printet e lëkurës së lopës të markës “Onia”, që kushtonin 195 dollarë.

Blogerja Danielle Bernstein gjithashtu u shfaq me versionin bikini të kostumit dhe për të kishim dy fjalë: “Super seksi!”.

Ndërkohë që vetëm pak javë më parë ky trend po përhapej me shpejtësi edhe në artin e thonjve. Kendall Jenner me Ariana Grande-n na siguruan që duhet ta provojmë të paktën një herë.

“E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm”, tha Jenner për “Allure”, pak kohë më parë.

Por tashmë Dua Lipa e çoi këtë trend në një tjetër nivel! Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare pozoi me një kostum me printet e lëkurës së lopës, të kombinuar dhe me kasën e telefonit.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: