Veliaj, “qeni” që përdor Rama për sulm ndaj socialistëve

Prej disa kohësh është përfolur shumë se kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj do të jetë trashëgimtari i Edi Ramës, në krye të Partisë Socialiste. Një fakt që duket mjaft i vështirë dhe për më tepër me luftën brenda llojit në PS, Erion Veliaj u konfigurua si një trashëgimtar i mundshëm në momentin që u zgjodh … Continue reading Veliaj, “qeni” që përdor Rama për sulm ndaj socialistëve