Connect with Us

Këto kombinime me xhinse nuk duhet t’i veshim kurrë

Fashion

Këto kombinime me xhinse nuk duhet t’i veshim kurrë

Publikuar

-

Ka trende me të cilat xhinset nuk shkojnë dhe aq shumë.

Në disa raste duket sikur pantallonat xhinse nuk janë zgjedhja e duhur.

Pikërisht për këto raste ne dimë se ku qëndron “problemi” dhe si ta rregulloni.

1.

Nëse mbani çantë beli, në vend të xhinseve zgjidhni një fustan.

2.

Nëse mbani shapka me një gisht, në vend të xhinseve zgjidhni pantallona interesante.

LEXO EDHE:  Doni të dukeni trendi gjithë kohën?/ Inspirohuni nga stili i Rihanna-s

3.

Bluzën me jakë, në vend të xhinseve, kombinojeni me fund me temina.

4.

Bluzën me printe, në vend të xhinseve, kombinojeni me pantallona ngjyrë kaki.

5.

Sandalet me platformë, në vend të xhinseve, kombinojini me fustan të gjatë poshtë gjurit.

Burimi: WhoWhatWear

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  FOTOT- Një fashioniste e vërtetë/ Nga flokët tek veshjet, Dua Lipa shfaqet plot stil

LEXO EDHE:  Veshur bukur e shtrenjt/ Mashtruesit e hoteleve në Tiranë dolën me qese plehrash nga dhoma: S’kemi para

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  FOTOT- Një fashioniste e vërtetë/ Nga flokët tek veshjet, Dua Lipa shfaqet plot stil

LEXO EDHE:  Foto/ Kjo është e vetmja ngjyrë që ju tregon të veshura shtrenjtë!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  5 veshje që do t’ua bëjnë të lumtura orët e punës

LEXO EDHE:  Veshur bukur e shtrenjt/ Mashtruesit e hoteleve në Tiranë dolën me qese plehrash nga dhoma: S’kemi para

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: