“Shpërthen” Artan Hoxha/ Sot është mbushur kupa

30 Mars 2019, 12:03, Aktualitet CNA
“Shpërthen” Artan Hoxha/ Sot është mbushur kupa

Gazetari investigativ, Artan Hoxha është shprehur se vrasja e dy vëllezërve sot në Shkodër e ka mbushur kupën.

Nga studio e Report TV, gazetari Hoxha tha se vrasja e dy vëllezërve sot në derën e shtëpisë e ka mbushur kupën.

“Ka vite që themi në Shkodër veprojnë grupet kriminale. Shkodranët e dinë shumë mirë kush e kontrollon çdo zonë, por sot u mbush kupa.”-tha Artan Hoxha.

Gjithashtu ai tha se ka pasur ndonjë reagim dhe u provua qartësisht sesi funskionon gjobëvënia ndaj biznesit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga