Ekzekutohen dy persona në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Dy persona mësohet se janë ekzekutuar me armë zjarri në lagjen Kiras. Viktimat janë, Astrit Bilali dhe Ibrahim Bilali. Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes pritet të japë detaje për ngjarjen e sapo ndodhur.