“Pse përqafon dikë tjetër në vend të babit?”/Aktorja shqiptare vihet në siklet nga vajza e saj – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

“Pse përqafon dikë tjetër në vend të babit?”/Aktorja shqiptare vihet në siklet nga vajza e saj

Publikuar

-

Seriali i njohur shqiptar që po korr sukses së fundi është “Familja Kuqezi” me pjesmarrjen e aktorëve më të njohur shqiptare.

Në rolin kryesor si nëna e familjes kuqezi është aktorja e njohur Adelina Muça,bashkëshortja e regjisorit Hervin Çuli.,  ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për “Tring Stars” një skenë të sikletshme me vajzën e saj të vogël.

Gjithçka ndodhi pasi vajza kishte parë  mamanë të puthet në rol me dikë tjetër:

LEXO EDHE:  Pas fotove të tradhtisë/ Aktorja e njohur ndahet nga bashkëshorti pas dy vitesh martesë

“Ka pasur raste kur dhe më ka drejtuar gishtin. Problematika më e madhe ishte një episod, vajta në shtëpi dhe tha:

“E pashë atë episodin e rradhës. Shumë mirë ishte, po unë nuk e kuptoj çdo të thotë të përqafosh (se nuk thoshte dot puth) dikë tjetër përveç babit. Ajo nuk më pëlqeu dhe aq shumë. Megjithatë, uroj të mos ndodhi herë tjetër.”- rrëfen Adelina.Burimi:tring

 

 

Kryesore Show Biz

“Dikush tjetër më nxeh”/ Modelja shqiptare publikon foton “hot”

Publikuar

-

Modelja kosovare Besa Istrefi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto teksa fokusohet pjesa e poshtme e trupit.

Por ajo që mori të gjithë vëmendjen është mbishkrimi i fotos në të cilin thuhet: “Më fal diell ama n’tokë’ është dikush që m’kall ma shumë se ti”.

Në këtë mënyrë modelja na tregoi se në jetën e saj ka dikë, por nuk e ka zbuluar identitetin e tij.

LEXO EDHE:  “Nuk ka gjë që nuk do bëja për ju”/ Aktorja “prek” fansat me fjalimin

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Çmendet” Kejvina Kthella/ Del me gjoksin jashtë dhe pa të brendshme

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella është padyshim një nga vajzat më seksi në Shqipëri. Shpesh herë ajo i provokon ndjekësit e saj me fotot seksi.

Kështu ka ndodhur dhe me foton e sotme. Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë që tregoi haptas që bukuroshja nuk ka të brendshme dhe gjithashtu ishte i hapur te gjoksi.

LEXO EDHE:  "Superheronjtë janë ata që e bëjnë punën e rëndësishme tani"/ Fjalimi i aktores i prek të gjithë

Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente komplimentuese për bukuroshen shqiptare.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Gabimi fatal i flotës mbretërore/ Shoqëruesi i Kate përplas të moshuarën

Publikuar

-

Shoqëruesit e Kate dhe William janë përfshirë në një aksident shumë të rëndë. Falë një gabimi fatal në drejtim të mjetit ka mbetur e përplasur nëj grua 83-vjeçare. Edhe pse ajo është jashtë rrezikut për jetën ka marrë dëmtime të rënda nga aksidenti.

Ishte një prej motorëve të policisë që shkaktoi fatkeqësinë, e cila ngjau të hënën gjatë kohës kur flota po udhëtonte drejt Windsor-it nga Londra. 83-vjeçarja quhej Irene Mayor.

LEXO EDHE:  “Nuk ka gjë që nuk do bëja për ju”/ Aktorja “prek” fansat me fjalimin

Sipas burimeve, Kate dheË janë shumë të shqetësuar për zonjën, ndërsa zëdhënësi i tyre dha një deklaratë për shtyp ku dërgon urimet për përmirësim nga ana e çiftit.

“Lartmadhëritë e tyre i kanë dërguar urimet më të mira Irene-s dhe familjes së saj dhe do të qëndrojnë në kontakt përgjatë çdo hapi të përmirësimit të saj.”

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet20:48 - 19 Qershor, 2019

Trump premton dëbime masive të imigrantëve të paligjshëm

Presidenti Donald Trump, i cili nisi zyrtarisht fushatën për rizgjedhje, thotë se autoritetet amerikane të emigracionit do të fillojnë deportimin...

Aktualitet20:38 - 19 Qershor, 2019

Kapet sasia më e madhe e drogës në historinë e SHBA

Autoritetet federale njoftuan të martën se kanë sekuestruar sasinë më të madhe të drogës në historinë e SHBA. Bëhet fjalë...

Aktualitet19:08 - 18 Qershor, 2019

A i ka mbajtur Presidenti Trump premtimet e bëra?

Ndërsa demokratët vazhdojnë përplasjen njëvjeçare për të parë se kush do të sfidojë Presidentin Donald Trump në zgjedhjet 2020, presidenti...

Aktualitet18:47 - 18 Qershor, 2019

Erdogan e quan “martir”/ Funerali i ish presidentit egjiptian, Mohamed Morsi

Ish presidenti egjiptian Mohamed Morsi, udhëheqësi i parë i zgjedhur në mënyrë demokratike në vend, i cili u detyrua më...

Aktualitet18:39 - 18 Qershor, 2019

Shtetet e Bashkuara ratifikojnë marrëveshjen e ekstradimit me Kosovën

Ministri i Drejtësisë në Kosovë, Abelard Tahiri, tha të martën se ka marrë një letër të nënshkruar presidenti i Shteteve...

Aktualitet18:26 - 18 Qershor, 2019

Gjoka bën deklaratën që nuk pritej: Më mirë që na ra Debreceni

Kukësi do të përballet me Debrecenin në turin e parë të Europa League dhe në kampin verilindor e kanë pritur...

Aktualitet19:48 - 17 Qershor, 2019

Ndërron jetë në sallën e gjyqit ish Presidenti i “Pranverës Arabe”

Mohamed Morsi, ish presidenti i  Egjiptit, i dalë pas lëvizjes së njohur si “Pranvera Arabe”, që rrëzoi nga froni presidencial...

Aktualitet19:04 - 17 Qershor, 2019

Vizitë në Sarajevë/ Palmer: Rusia po bllokon Ballkanin Perëndimor

Zëvendësi i ndihmësit të Sekretarit amerikan të Shtetit për Evropën, Matthew Palmer ka deklaruar se SHBA angazhohet për një raport...

Aktualitet18:37 - 17 Qershor, 2019

Vendimi pritet të shtyhet/ Mogherini: Çelja e negociatave të bëhet sa më shpejt

Federica Mogherini, përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikën e Jashtme edhe njëherë ka kërkuar nga vendet anëtare të BE...

Aktualitet18:31 - 17 Qershor, 2019

Maqedoni e Veriut, hidhet poshtë varianti i zgjedhjeve të parakohëshme

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev bëri të ditur të dielën në mbrëmje se nuk do të ketë zgjedhje të parakohëshme parlamentare...

Aktualitet18:18 - 17 Qershor, 2019

“I ke dhënë ndonjë gjë a si ke dhënë”/ Qytetari i ankohet drejtorit të Ramës se nuk ka marrë lekët e votave

Në audiopërgjimin nr.5, publikuar nga gazetari i “Bild”, zbulohet biseda mes drejtorit në ministrinë e Brendshme Arben Keshi me dy persona...

Aktualitet14:13 - 17 Qershor, 2019

Lëvizja pa viza/ Avramopoulos: Kujdes, BE do të marrë masa

Numri i hyrjeve legale të azilkërkuesve në BE po rritet. Veçanërisht persona nga Amerika Latine dhe Ballkani Perëndimor e kanë...

Aktualitet12:00 - 17 Qershor, 2019

Presionet dhe sinjalet/ Grindje serioze mes Iranit dhe Britanisë së Madhe

Edhe Britania e Madhe beson se Irani qëndron pas sulmeve ndaj dy anijeve. Kjo ka shkaktuar pakënaqësi në Teheran, i...

Aktualitet09:04 - 17 Qershor, 2019

Humb jetën një pushuese në Vlorë

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në plazhin e vjetër të Vlorës. Viktima është identifikuar si Shoha...

Aktualitet19:36 - 16 Qershor, 2019

BE damkos Rusinë për dezinformim

Gënjeshtra, teori komplotiste, #hashtag-e me urrejtje. Në zgjedhjet europiane të majit janë përdorur instrumenta dezinformimi me origjinë në Rusi, shprehet...

Aktualitet18:11 - 16 Qershor, 2019

Operacioni “Krasta”/ Jepet vendimi për Suela Mustën

Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën “Arrest shtëpie” për gazetaren Suela Musta e arrestuar nga policia gjatë operacionit të...

Aktualitet10:33 - 16 Qershor, 2019

Thaçi për L’Express/ Në Hagë shkoj vetëm si dëshmitar

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur  për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës në të përjavshmen francese “L’Express”. Ndër të...

Aktualitet10:27 - 16 Qershor, 2019

Negociatat me BE/ Zaev: Ne kërkojmë datën, jo anëtarësimin e menjëhershëm

Maqedonia e Veriut është njëri nga vendet e Ballkanit Perëndimor që mori dritën jeshile nga Komisionit Europian për të filluar...

Aktualitet12:33 - 15 Qershor, 2019

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Senatori amerikan: Vuçiç e di që do jetë e dhimbshme

Ron Johnson, senatori amerikan, ka thënë se e beson vullnetin e Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe Presidentit serb Aleksandër...

Aktualitet09:06 - 15 Qershor, 2019

Ballkani dhe krimet e luftës

Radioja kombëtare e Gjermanisë „Deutschlandfunk“ (DLF) me rastin e 20 vjetorit të fundit të luftës në Kosovë transmetoi disa reportazhe...

Aktualitet22:05 - 14 Qershor, 2019

Bllokohet puna në doganën e Kapshticës/ Serverat jashtë funksioni

Prej 6 orësh pika doganore e Kapshticës është jashtë çdo funksioni. Sipas informacioneve paraprake, serverat janë jashtë funksioni, ndërsa më...

Aktualitet18:50 - 14 Qershor, 2019

Emërohet shefi i hetimeve në Prokurorinë Speciale të Kosovës

Emërohet shefi i hetimeve në Prokurorinë Speciale pranë Gjykatës Speciale për Krimet e Luftës në Kosovë. Prokurori me francezo-amerikan Alex...

Aktualitet19:32 - 11 Qershor, 2019

Miratohet dorëheqja e Nikolla Gruevskit nga posti i deputetit

Parlamenti i Maqedonisë së Veriut ia miratoi dorëheqjen nga posti i deputetit Nikolla Gruevskit, ish-kryeministrit të arratisur në Hungari. Ky...

Aktualitet09:20 - 11 Qershor, 2019

Foto-AKU bën “namin” në pikat kufitare/ Sekuestrohen lëngje frutash, pije energjike dhe kripë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon me rigorozitet kontrollet e mallrave ushqimore në Pikat e Inspektimit Kufitar me qëllim parandalimin e...

Aktualitet19:06 - 10 Qershor, 2019

Greqia në zgjedhje të parakohëshme/ Pavlopulos pranon kërkesën e Tsipras për shpërndarjen e Parlamentit

Kryeministri grek, Aleksis Tsipras i ka kërkar Presidentit të Greqisë shpërbërjen e parlamentit grek për ta çuar vendin në zgjedhje...

Aktualitet23:06 - 9 Qershor, 2019

Vëllimi “Deti nuk ka portë”/ Ku mund ta gjesh heroin poetik të Aleksandër Çipës

Nga Josif Papagjoni -Për Aleksandër Çipën kam pasur një simpati, që rridhte brenda meje si ai mushti, së paku i...

Aktualitet22:49 - 9 Qershor, 2019

Nga përdorues kokaine tek gara për kryeministër/ Njihuni me Michael Gove

Pretendenti për kryeministër në Britaninë e Madhe, Michael Gove, ka dhënë një prononcim të çuditshëm për gazëtën prestigjoze “Daily Mail”....

Aktualitet21:05 - 8 Qershor, 2019

Ujë dhe gaz lotsjellës ndaj protestuesve/ Tensionohet situata tek Kuvendi

Është tensionuar situata tek Kuvendi. Protestuesit kanë hedhur shashka e kapsolla ndaj policisë. Ndërkohë që për të shpëndarë turmën, polica...

Trending

Read previous post:
Dhjetë krahasime të Gruas me Rakinë/ Humor pikant nga Ferdinand Radi

-Nëse rakia i prish punë punës mund ta lesh punën e të pish rakinë: gruan s'e le dot se të...

Close