Connect with Us

Kjo verë do të jetë perfekte/Zbuloni modelet e kapeleve për këtë sezon

Fashion

Kjo verë do të jetë perfekte/Zbuloni modelet e kapeleve për këtë sezon

Publikuar

-

Kapelja na mbron më së miri nga dielli dhe ndryshe nga syzet që mbrojnë vetëm sytë, ajo kujdeset që e gjithë fytyra të jetë gjatë gjithë kohës e mbuluar dhe e shëndetshme dhe është një lloj aksesori që bën të mundur që i gjithë look-u ynë të ndryshojë sa hap e mbyll sytë.

Mos të harrojmë dhe diçka tjetër shumë të rëndësishme. Jo të gjitha modelet e mëposhtme mundësojnë gjithë mbulimin e fytyrës, megjithatë disa prej tyre, po…

LEXO EDHE:  Naomi Campbell zbulon “sekretin” për të gjitha vajzat/ Çfarë duhet të shmangni për të patur një fytyrë rinore

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Fashion

Vëmendje, këto veshje dhe aksesorë nuk janë më në modë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Kini parashysh, moda ndryshonshumë shpejt, dhe ndonjëherë të mbash hapin me të mund të duket vërtet sfiduese. Ka disa gjëra pas të cilave afeksionohemi në mënyrë të vecantë. Por veshje apo aksesorë të caktuar, duken vërtët shumë jashtë trendit dhe mund të bëjnë efektin e kundërt, ndaj ekspertët e industrisë këshillojnë që të shmangen.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza seksi/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa frymë me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova

Më poshtë do të shihni listën e disa prej veshjeve dhe aksesorëve që duhet të hiqni nga garderoba. 

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

Na duhet patjetër/ Aksesori që nuk do të dalë kurrë nga moda

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Asksesorët janë të domosdoshëm për të plotësuar pamjen tonë.

Le të ndalemi pak tek çantat.

Ahh çantat! Nuk ngopemi kurrë me to!Ҫantat e lëkurës janë një nga aksesorët më jetëgjatë të garderobës sonë. Janë të kombinueshme me atë fustanin e lehtë të bardhë veror apo kur veshim xhinset e shkurtra dhe një T-shirt të thjeshtë. Janë ideale për periudhën e verës dhe nuk dalin kurrë nga moda.

LEXO EDHE:  FOTOT-8 muajshe shtatzënë/ Arbenita Ismajli tregon më në fund barkun e rrumbullakosur

LEXO EDHE:  Doni të ndryshoni tërësisht? Ja 5 modelet e flokëve që do t'ju 'transformojnë'

Që nga modelet kontemporane dhe ato retro, të mbajtura në dorë, në shpinë apo krahë-qafë, janë blerja më e zgjuar që mund të bëni me një diversitet modelesh.

Ne ju sjellim çantat e lëkurës më të bukura, ato modernet dhe ato që ju rikthejnë këtë verë shpirtin retro, ja modelet më tërheqëse që ju sugjerojmë për këtë verë!

LEXO TE PLOTE

Fashion

Xhinset më stil të sezonit të dimrit/ Duhet t’i keni patjetër në garderobë

Publikuar

-

Nga

cna, lajm, fashion

Pak rëndësi ka se sa xhinse ne kemi në garderobën tonë. Gjithmonë na duhen më shumë! Xhinset janë një element i rëndësishëm i veshjeve pothuajse për të gjithë. Kjo do të thote se xhinset nuk do të dalin asnjëherë nga moda.

Kujtojmë se xhinset nuk ishin gjithmonë pjesë etrendeve më në modë. Gjatë vitit 1800 ato u bënë pjesë e veshjeve të punëtorëve përshkak të materialit të tyre të qëndrueshëm.

Gjatë këtij sezoni dimri kini parasysh disa prej tendencave më të fundit.

LEXO EDHE:  Naomi Campbell zbulon “sekretin” për të gjitha vajzat/ Çfarë duhet të shmangni për të patur një fytyrë rinore

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit1-xhinse të gjera më ngjyrë toke (Kafe, bezhë, kafe e hapur, gri)

2- Slim (Xhinse të ngushta) Po, do keni mundësi ti kombinoni shumë kollaj më bluzat e gjera dhe pulovrat.

3-Xhinst ekologjike. Gjithnjë e më shumë konsumatorët po shprehin një dëshirë për t’u kujdesur për planetin, madje edhe shitësit me pakicë po krijojnë koleksione të xhinsit ekologjik të bëra nga materiale me bazë bimore që mund të dekompozohen, duke sjellë në këtë mënyrë material me një ndikim minimal mjedisor./CNA.al

LEXO TE PLOTE