Shokon 47-vjeçari: Vendosa kamera në shtëpi dhe zura gruan duke e bërë me… – CNA
Connect with us

Life Style

Shokon 47-vjeçari: Vendosa kamera në shtëpi dhe zura gruan duke e bërë me…

Publikuar

-

grua tradheti

Një burrë 47 vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tradhtisë, që poi a bën gruaja e tij. Ai ka treguar se pasi kishte vendosur fshehurazi kamera në shtëpi, ka parë gruan e tij duke bërë seks me një burrë tjetër. Ai është në dilemë nëse duhet t’i jep fund martesës së tij 20-vjeçare.

Lexojeni rrëfimin e tij të plotë:

E kam zënë gruan time duke bërë seks me një burrë tjetër, pasi kam vendosur disa kamera sekrete në shtëpinë tonë. Unë e dua atë, por a duhet t’i tregojë se e kam zënë mat?

Ajo hapi llogari në Facebook gjashtë muaj më parë dhe kjo na ka shkaktuar probleme që nga ajo kohë. Unë jam 47 vjeçar, ndërsa gruaja ime është 43 vjeçare. Ne jemi të martuar qe gati 20 vjet dhe kemi dy fëmijë që kanë lënë shtëpinë. E kam zënë gruan time duke i dërguar mesazhe private një burri tjetër muajin e parë që hapi llogarinë në Facebook. Ajo nuk din shumë për teknologjinë dhe e lë telefonin e saj të hapur, kështu që është e kam të lehtë t’ia kontrolloj.

Unë nuk isha i lumtur me atë që kisha zbuluar, por nuk thashë asgjë. Ajo bisedonte me të në Facebook, por burrin tjetër e kishte takuar përmes punës së saj – ajo punon në një supermarket. Në mesazhin e fundit burri tha se donte ta takonte një natë, kur t’i përshtatej gruas sime. Unë punoj natën, kështu që ata u dakorduan që ai të vinte në shtëpinë tonë në mbrëmje, kur unë isha jashtë.

Bleva disa kamera dhe i vendosja në sallë pritjeje dhe një në dhomën tonë të gjumit derisa gruaja ime ishte në punë. Kur pashë filmin një ditë më pas, e pashë gruan time të bëhej gati për burrin tjetër. Ajo hoqi pantallonat e ngushta dhe veshi të tjerë më të gjerë dhe një këmishë të shkurtër. Ai erdhi në shtëpi dhe kishte blerë verë dhe çokollatë për gruan time. Djali ishte rreth të tridhjetave. Në fillim ata vetëm u ulën dhe biseduan, por pastaj filluan të preknin dhe puthnin njëri-tjetrin. Pastaj ata u ngjitën lart, u shtrin në shtrat dhe ajo i bëri atij seks oral. Unë nuk mund të besoja atë që po shihja. Ata vazhduan të kishin seks pasionant.

Unë kam parë filmin e tyre disa herë dhe kjo më bën të ndihem i sëmurë. Ata ranë dakord se do të takoheshin përsëri për seks, por nuk jam i sigurt, pasi gruaja ime duket se ka filluar të fshijë ose fsheh mesazhet e tyre. Ne ende kemi marrëdhënie seksuale, por ajo insiston që unë të përdor prezervativ. Unë nuk e di nëse do t’i tregoj asaj atë që kam parë ose të qetësojë gjakrat dhe të bëjë sikur nuk kam parë asgjë. Një pjesë e imja ndihet sikur martesa jonë ka përfunduar pas 20 vjetësh së bashku.

Përgjigjja e psikologes:

Ndalo së shikuari filmimin. Vetëm ju shqetëson dhe nuk zgjidhni asgjë. Gruaja juaj e ka shkatërruar besimin tuaj, por ajo kurrë nuk mund të të shohë përsëri si më parë, nëse i tregoni asaj se ju i keni vendosur kamera fshehurazi.

E di që ende keni marrëdhënie seksuale, por sa e dashur dhe e pasionuar është martesa juaj? A keni gjetur mënyra argëtuese për të shijuar kohë së bashku? Tregoji gruas suaj që mendoni se ju e keni lënë pas dore martesën tuaj dhe keni nevojë të punoni së bashku për të rifreskuar marrëdhënien tuaj.

Ashtu si ju, ajo ka shumë për të humbur – duke përfshirë edhe reputacionin e saj. Ju duhet të jeni në gjendje ta nxjerrni burrin tjetër nga jeta juaj.

Aktualitet

Horoskopi javor nga 22 Prill deri 28 prill 2019/Paolo Fox tregon si do jetë kjo javë për ju

Publikuar

-

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox dhe klasifikimin sipas shenjave më me fat.

Luani

Kjo është shenja më me fat e kësaj jave, ku fjala juaj do të jetë ajo që do të dëgjohet. Yjet kanë ndikim mjaft interesant në shenjën tuaj, ku fundi i prillit do ju dhurojë kënaqësi të mëdha. Ju pëlqen që të shkoni kundër rrymës, pasi doni të jeni në qendër të vëmendjes, duke befasuar të tjerët me idetë tuaja origjinale. Do të arrini që të përfitoni nga çdo situatë, ku mjaft e favorshme parashikohet kryesisht sfera profesionale, ku do të arrini suksese të rëndësishme.

Dashi

Ju pret një javë tejet pozitive në sajë të ndikimit tranzit të Mërkurit dhe Venusit. Kjo periudhë është ideale për të pritur mundësinë e duhur. Është një moment i mirë, edhe sa i takon disa situatave që kërkojnë zgjidhje. Shfrytëzoni çdo mundësi, edhe pse Saturnin mund ta keni kundër dhe mund t’iu përballë me vështirësi. Kjo javë premton rezultate të mira, ku mund të çoni përpara, projekte që i keni pritur prej shumë kohësh. Do të jeni ju që do arrini ti jepni drejtimin e duhur jetës suaj.

Shigjetari

Do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, pasi shumë planete janë në anën tuaj. Nëse pjesa e parë e vitit nuk ka qenë shumë e favorshme, situata vjen e përmirësuar në mënyrë të ndjeshme. Nuk mund të jeni sipërfaqësor në punë dhe në çështjet që ju rrethojnë, ndaj investojeni energjinë tuaj në projekte konkrete dhe me vlerë. Duhet të kuptoni se çfarë doni të bëni me jetën tuaj dhe çfarë doni që të tjerët të mendojnë për ju. Ndjenjat do të vijnë drejt përmirësimit dhe emocione të bukura parashikohen edhe për ata që janë vetëm.

Binjakët

Pjesa e parë e vitit ka qenë mjaft e komplikuar, por kjo javë premton kënaqësi të mëdha. Do të keni nevojë që të qartësoni disa gjera dhe të rivendosni autoritetin tuaj. Keni qenë mjaft të ngarkuar me çështjet profesionale, por tashmë ka ardhur momenti që të përqendroheni te ndjenjat. Në këtë periudhë mund të keni sukses vetëm nëse çoni përpara projekte që i keni nisur prej kohësh. Kjo është periudha që duhet të ruani atë që keni dhe jo të përfshiheni në nisma të reja.

Virgjëresha

Do e gjeni veten në një javë me rikuperime të mëdha, edhe pse disa përgjigje po vonojnë të vijnë. Megjithatë ndodheni në kushte mjaft të favorshme. Gjatë kësaj periudhe jeni shumë të përqendruar te puna dhe tek gjetja e zgjidhjeve praktike lidhur me çështjet financiare. Do ju duhet të gjeni një zgjidhje të vështirë edhe sa i takon parave, të cilat do të ndikohen nga personat që keni pranë, shkruan noa.al. Jeni një shenjë mjaft e përkushtuar pas dashurisë dhe arrini të nxirrni gjithmonë në pah aftësitë tuaja. Disa persona që i keni pranë do ju ndihmojnë që të kapërceni një moment të vështirë.

Gaforrja

Horoskopi javor parashikon nevojën për të zgjidhur disa çështje ligjore, duke vepruar me kujdes. Ka probleme të mbartura që mund të rishfaqen. Në dashuri mund të keni ndonjë pishman. Mjaft konfuz do të jenë gjithë ata persona që kanë nisur një histori prej pak kohësh dhe që mund të kenë vështirësi në të harruarit e një personi të së kaluarës. Ndërsa në punë do të njihni sukses dhe konfirmime të rëndësishme. Në ditët e fundit të muajit do të ketë zhvillime të shumëpritura.

Peshqit

Duhet të shënoni rikuperim edhe në nivelin ekonomik. Kjo pasi ditët në vijim janë mjaft të favorshme për të mbyllur çështje me leverdi. Do të ndjeni nevojën për të bërë qartësi në nivelin profesional, pasi duhet të kuptoni me çfarë do të përballeni.

Nëse prej pak kohësh keni takuar një person të rëndësishëm, mos lejoni që t’iu ikë. Në dashuri duhet të tregojnë kujdes ata që janë të dyjëzuar në dy histori paralele. Kjo pasi emocionet kalimtare mund të komplikojnë jetën e tyre sentimentale.

Ujori

Urani do të udhëheqë shenjën tuaj, duke sjellë ndryshime të rëndësishme. Ka disa vendime që duhet të merrni, ndonëse nuk do të jenë të lehta. Disa nga të lindurit e kësaj shenje do të kërkojnë që të ruajnë gjithë çfarë kanë arritur, por mund ta gjejnë veten, përballë nevojës për të ndryshuar. Mos lejoni që të dominoheni nga konfuzioni. Do të keni një intuitë të mirë, e cila do të sjellë zgjidhjen e duhur në momentin e duhur. Në dashuri është një moment rikuperimi. Këshillohet që të tregoheni të kujdesshëm, sa i takon menaxhimit të parave.

Bricjapi

Horoskopi javor sinjalizon se mund të ketë ende ndonjë moment tensioni gjatë fillimit të javës. Megjithatë përmirësimi nuk do të vonojë. Mund të ketë disa çështje pezull, lidhur me të kaluarën. Do e gjeni veten në një gjendje të veçantë, pasi do ju duhet që të zgjidhni probleme që janë krijuar nga të tjerët. Mbi të gjitha në dashuri, nuk do e shmangni dot konfliktualitetin. Pjesa e fundit e prillit është shumë konfuze dhe do e gjeni veten duke diskutuar për motive banale. Ata që janë në çift dhe që kanë kaluar një krizë, do e kenë të vështirë që të gjejnë qetësinë.

Akrepi

Do të ketë një përmirësim të ndjeshëm dhe do të arrini që të realizoni që të gjitha objektivat që i keni vendosur vetes. Mirëpo ndikimi i kundërt i diellit, parashikon një çështje të vështirë për tu përballuar dhe të mbushur me të papritura. Vetëm fundjava do të zbulojë shumë gjëra. Vështirësitë nuk do të mungojnë sidomos në sferën profesionale, pasi nga pikëpamja emocionale do të jeni mjaft mirë, shkruan noa.al. Mos u ndalni nga ndonjë komplikim me të cilin do të përballeni, pasi projektet do të ecin mirë. Veçse duhet të tregoheni më të kujdesshëm.

Peshorja

Parashikohet një horoskop javor interesant, ku nuk do të mungojë suksesi. Megjithatë mund të jeni të shqetësuar lidhur me një situatë profesionale në krizë. Do të hasni në probleme lidhur me shëndetin fizik. Por pavarësisht lodhjes dhe humorit të keq, nga pikëpamja profesionale do të keni mundësi të mira. Në dashuri një person i së kaluarës, mund të trazojë raportin tuaj në çift.

Demi

Ndikimi tranzit i Uranit do ju shtyjë drejt ndryshimit dhe do ju duhet të përshtateni me evente të ndryshme. Fuqia dhe vendosmëria juaj do ju lejojë që të gjeni zgjidhjen e duhur lidhur me një situatë të vështirë me të cilën do të përballeni. Mos u dekurajoni, ky është një moment i veçantë i cili do ju lejojë që të gjeni zgjidhje dhe alternativa të mira. Në dashuri mund të ketë zhvillime interesante por jo për mirë, sidomos nëse personi që keni pranë nuk ju kushton rëndësi prej kohësh.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Vetitë e mrekullueshme të portokallit/ Ja çfarë tregojnë studimet

Publikuar

-

By

Frutat njihen për vetitë e tyre të mrekullueshme në organizmin e njeriut. Madje edhe mjekët këshillojnë gjithmonë pacientët e tyre që të konsumojnë gjatë gjithë kohës fruta.

Portokalli ka një rëndësi të madhe në përballimin e hemoragjisë celebrale, si dhe një burim i madh për vitaminën C.

Sipas një studimi të universitetit të Alabamës nga 2500 persona, 25% e tyre kanë mundësi më të madhe për  të mos u prekur nga hemoragji cerebrale, duke qenë se konsumonin çdo ditë nga një gotë lëngë portokalli.

Gjithashtu kardiopatit dhe sëmundjet e zemres u reduktuan në 22% dhe 12% të pacientëve kishin një metabolizem më të mirë.

Për këto arsye njerëzit duhet të shtojnë sa më shumë konsumimin e frutave dhe në veçanti të portokallit. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Life Style

Instagram bën ndryshimin drastik/Përdoruesit në ‘alarm’

Publikuar

-

Edhe pse është një opsion që po testohet nga themeluesit, të gjithë përdoruesit e “Instagram” janë alarmuar nga ndryshimi i fundit që po testohet nga kompania.

Ndryshimi i madh që po projekton Instagram është heqja e komandës “like” nga profilet,komandë e cila lejonte të shprehje pëlqimin me një zemër të kuqe që dilte në mes të ekranit për fotot apo videot e postuara nga miqtë tanë apo figurat publike në Instagram.

Fotot do të vijojnë të pëlqehen nga miqtë por këto “like” do të mund t’i shohë vetëm përdoruesi dhe jo miqtë e tij.

Një nismë e cila sipas kompanisë ka për qëllim që të heqë përqendrimin tek “liket” e marra dhe të zhvendosë vëmendjen tek përmbajtja e postimit.

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet23:31 - 21 Prill, 2019

Zgjedhjet presidenciale/ Kandidati Blerim Reka fiton komunat shqiptare

Blerim Reka, kandidati shqiptarë në garën për president të Maqedonisë së Veriut, ka dalë kryesues në shumicën e vendbanimeve shqiptare,...

Aktualitet22:28 - 21 Prill, 2019

Komediani mposht bisnesmenin, zgjidhet president i Ukrahinës

Presidenti aktual i Ukrainës, Petro Poroshenko, përfundimisht e pranoi humbjen, duke i njohur fitoren rivalit të tij në zgjedhje Volodimir...

Aktualitet21:16 - 21 Prill, 2019

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni/ Kandidati shqiptar fiton Gostivarin

Burime nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Maqedoninë Veriore, kanë publikuar në ueb faqen e vet zyrtare rezultatet e para...

Aktualitet20:23 - 21 Prill, 2019

Zgjedhjet presidenciale maqedonase/ Ja pjesëmarrja në komunat me shumicë shqiptare

Shqiptarët janë faktor determinues në përcaktimin e kandidatit fitues të garës për President të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Kjo...

Aktualitet20:15 - 21 Prill, 2019

Forcohet aleanca e populistëve para zgjedhjeve europiane

Euroskeptikët bashkojnë forcat para zgjedhjeve europiane. Tani edhe kryetarja e „Bashkimit Kombëtar“ francez, Marine Le Pen iu bashkua aleancës së...

Aktualitet20:11 - 21 Prill, 2019

Edhe sa kohë do të qëndrojë në post Angela Merkel?

Largim i parakohshëm i Merkelit? Për këtë po flitet shumë. Në fokus është vendosur kryetarja e re e CDU-së, Annegret...

Aktualitet20:02 - 21 Prill, 2019

Fitore apo balotazh?/ Përfundon votimi për Presidentin e Maqedonisë së Veriu

 Ndërkohë që konform ligjit zgjedhor, ora 19.00 ka sjellë mbylljen e të gjitha qendrave të votimit, duke i dhenë fund...

Aktualitet18:41 - 21 Prill, 2019

Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh

Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka...

Aktualitet18:30 - 21 Prill, 2019

Po merrte pjesë në një ceremoni mortore/ Rrihet lideri i opozitës

Lideri opozitar, megjithse mbrohej nga Njësia e Operacioneve Speciale e policia, pasi u mor nga zona ku ndodhej, është dërguar...

Aktualitet16:49 - 21 Prill, 2019

Maqedonia e Veriut në zgjedhje/ Shqiptarët dynden në kutitë e votimit

Në Maqedoninë e Veriut, sot po mbahen zgjedhjet presidenciale. Në garë për të parin e shtetit janë tre kandidatë, Blerim...

Aktualitet16:42 - 21 Prill, 2019

Votimet në Maqedoninë e Veriut/ OSBE vlerëson procesin

“OSBE e ndjek procesin zgjedhor me 250 vëzhgues të sistemuar nëpër tërë vendin, ndërsa procesi deri më tani po zhvillohet...

Aktualitet16:18 - 21 Prill, 2019

Kina “pushton” Europën/ KE pritet të marrë vendimin drastik

Siç shkruan BBC, invesitimet e Kinës po përhapen gjithmonë e më shumë në Europë dhe kjo gjë ka shtuar ankth...

Aktualitet09:53 - 21 Prill, 2019

Probleme në krahun e djathtë/ Rrëzohet avioni

Një avion është rrëzuar në Bullgari dhe si pasojë kanë humbur jetën dy persona. Ngjarja ka ndodhur në qytezën Orizare....

Aktualitet21:59 - 20 Prill, 2019

Protesta në Mal të Zi/ Qytetarët mblidhen për të rrëzuar Gjukanoviç

Mbrëmjen e sotme u mblodhën disa mijëra njerëz në kryeqytetin e Malit të Zi në Podgoricë. Sipas informacioneve lëvizja e...

Aktualitet21:22 - 20 Prill, 2019

Francezët iu rikthehen protestave/ Përshkallëzohet situata

Francezët jelek-verdhë u janë rikthyer protestave gjatë ditës së sotme. Siç raportojnë mediat e huaja protestuesit i kanë vënë flakën...

Aktualitet21:15 - 20 Prill, 2019

Promovohet në Tiranë dhe Korçë krijimtaria e Besim Xhelilit

Me mbështetjen e Ambasadës Austriake Tiranë, të Muzeut Historik Kombëtar Tiranë dhe në praninë e një numri të madh të...

Aktualitet21:08 - 20 Prill, 2019

Tenton të bëjë një selfie/ Rrezikon seriozisht jetën

Një turist po udhëtonte në autostradë në Canary Island. Ai ka menduar që të bëjë një selfie në makinë, ndërkohë...

Aktualitet10:01 - 20 Prill, 2019

DW: Demonstrim pushteti nga ana e Vuçiç

Dhjetëra mijëra vetë kanë demonstruar në kryeqytetin serb, Beograd në mbështetje të presidentit Vuçiç. Vetë presidenti kishte bërë thirrje për...

Aktualitet20:38 - 18 Prill, 2019

Qeveria gjermane ashpërson rregullat e dëbimit të emigrantëve

Qeveria gjermane miratoi projektin e “ligjit të kthimit të rregullt”, në mënyrë që të mos dështojnë kaq shumë riatdhesime. Ai...

Aktualitet20:15 - 18 Prill, 2019

Në përmbyllje të fushatës presidenciale në Maqedoninë e Veriut

Marrëveshja e Prespës, emri i ri i shtetit, anëtarsimi në NATO dhe në BE, zhvillimi ekonomik, raportet ndëretnike dhe politikat...

Aktualitet16:04 - 18 Prill, 2019

Ndërhyrjet ruse në zgjedhje/ Raporti Mueller gati për publikim

Një nga ngjarjet mbizotëruese në presidencën dyvjeçare të Donald Trump-it kalon në një fazë të re të enjten me publikimin...

Aktualitet09:06 - 18 Prill, 2019

Çfarë presin Kosova dhe Serbia nga takimi i Berlinit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksander Vuçiç, nuk presin që në takimin e Berlinit me (29.04)...

Aktualitet22:12 - 17 Prill, 2019

Merr fund “telenovela” e zgjedhjeve në Turqi/ Shpallet fituesi i Stambollit

Ekrem İmamoğlu, kandidati i Partisë Republikane Popullore (CHP) për kryebashkiak të Stambollit në zgjedhjet lokale të mbajtura muajin e kaluar...

Aktualitet21:19 - 17 Prill, 2019

Djegia e katedrales “Notrë Dame”/ Feston ISIS: Paçi një ditë të mbarë!

Pas djegies së Katedrales së “Notrë Dame de Paris”, ISIS ka ndarë mesazhe në rrjetet sociale. Së bashku me publikimin...

Aktualitet21:05 - 17 Prill, 2019

Ngelën në mes të shkretëtirës/ Çifti gjen mënyrën brilante për të shpëtuar

Një çift e ka gjetur veten në vështirësi, pasi iu është prishur makina në mes të shkretëtirs. Shantelle Johnson dhe...

Aktualitet20:23 - 17 Prill, 2019

Rekord botëror/ Femrat “pushtojnë” parlamentin finlandez

Partia Socialdemokrate (SDP) në Finlandë ka fituar votimet duke marrë 40 vende me 17.7 % të votave nga 200 vende...

Aktualitet20:03 - 17 Prill, 2019

Hyn në fuqi Kodi i ri Penal/ Ashpërsohen dënimet për korrupsionin

Në Kosovë këtë javë ka hyrë në fuqi Kodi i ri Penal që parasheh shtim dënimesh për shkelësit e ligjit,...

Aktualitet19:10 - 17 Prill, 2019

SHBA, sanksione të tjera ndaj Kubës, Nikaraguas, Venezuelës

Qeveria amerikane do të njoftojë sot sanksione shtesë ndaj Venezuelës, Kubës dhe Nikaraguas, masa më e fundit kundër qeverive socialiste...

Trending

Read previous post:
Trump: Prokurori Mueller veproi me ndershmëri në hetimin ndaj Rusisë

Pasi e ironizoi për muaj me radhë Prokurorin Special Robert Mueller lidhur me hetimin për mundësinë e lidhjeve me Rusinë...

Close