Pse “qytetari dixhital” tremb Ramën dhe Lleshajn?

Denoncimet e “qytetarit dixhital”, të publikuara nga ish-kryeministri Sali Berisha, në gjatë vitet e fundit janë në betejë të ashpër me Qeverinë, më shumë sesa edhe vetë Opozita. Kujtojmë këtu rastin e mushkonjave. Berisha kohë më parë, publikoi denoncimin e një të ashtuquajturi “qytetari dixhital”, sipas të cilit, në Divjakë po bëhet trafik droge me … Continue reading Pse “qytetari dixhital” tremb Ramën dhe Lleshajn?