Connect with Us

Nëse doni të jeni trendy këtë sezon, ja si duhet t’i bëni thonjtë

Fashion

Nëse doni të jeni trendy këtë sezon, ja si duhet t’i bëni thonjtë

Publikuar

-

Bëhet fjalë për trendin e manikyrit sipas printit të lëkurës së lopës dhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n na sigurojnë që duhet ta provojmë të paktën një herë.

“E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm”, tha Jenner për “Allure”, pak kohë më parë.

Dhe modelja e njohur e provoi, pasi këtë fundjavë që lamë pas postoi pikërisht këtë foto:

Por nuk keni pse i qëndroni besnike vetëm ngjyrës së bardhë me të zezë, pasi mund të eksperimentoni me nuanca të ndryshme dhe detaje të veçanta.

LEXO EDHE:  Ja veshja më e preferuar e femrave këtë sezon

Gati për të provuar ndonjë model prej këtyre?

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  Hailey, me rroba banje nëpër New York

LEXO EDHE:  "Skinny jeans", idealet këtë sezon

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  Foto/ Xhaketat që do ju bëjnë të bini në sy në mes të turmës

LEXO EDHE:  Ja trendi më i pëlqyer në 3 sezonet e fundit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Ja trendi më i pëlqyer në 3 sezonet e fundit

LEXO EDHE:  Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: