Nuk ndalet Rama/ Sulmon sërish mediat

Kryeministri Edi Rama nuk hq dorë nga sulmi ndaj mediave. Edhe soot në Kongresin e Partisë Socialiste ai ka bërë përgjegjëse dhe fajtore për mediat, se sipas tij po nxijnë Shqipërinë. Konkretisht ai është ndaluar tek emisionet televizive, duke i quajtur analistët dhe gazetarët “Kadrinj”. “Çdo ditë deri në darkë, miza bëhet buall dhe derrave … Continue reading Nuk ndalet Rama/ Sulmon sërish mediat