Nga vrasja e Ardit Gjoklajt, te kullat dhe korrupsioni/ Veliaj feston hajdutërinë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj e ka cilësuar Kongresin e Partisë Socialiste, duke e cilësuar si festa e hajdutërisë. Në një postim në rrjetet sociale, Shehaj ka akuzuar kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun Veliajt, për të cilët tha se janë njëri mësuesi e tjetri nxënësi që kërkojnë të plaçkisin çdo gjë. “Sot është festa e … Continue reading Nga vrasja e Ardit Gjoklajt, te kullat dhe korrupsioni/ Veliaj feston hajdutërinë