Tronditet Elbasani/ Ekzekutohet me armë zjarri një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Elbasanit. Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një lokal në afërsi të qendrës së qytetit.Ku për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se shënjestër e të shtënave ka qenë një jurist. Policia ka mbërritur menjëherë nën vendngjarje dhe po … Continue reading Tronditet Elbasani/ Ekzekutohet me armë zjarri një person