Connect with Us

Rama dhe Basha u takuan në Paris/ I uli Sorosi

Aktualitet

Rama dhe Basha u takuan në Paris/ I uli Sorosi

Publikuar

-

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit

Në një postim në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj ka ngritur hipotezën e një takimi të mundshëm midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së, Lulzim Basha.

Sipas Goxhaj, të dy krerët e partive më të mëdha në Shqipëri, ditën e djeshme, kanë qenë së bashku në të njëjtin vend, në Paris.

Më tej Avokati shton se me shumë gjasa do të kemi një marrëveshje të dytë Rama-Basha.

Postimi i plotë:

“TANGO E FUNDIT NË PARIS”

Çfarë vendosën mbrëmë në Paris duke e gdhirë e sotmja, aktorët kryesorë: EDI, ALEXI & LULI?

Nga Avokati Altin Goxhaj

Edi dhe Alex dje paradite konfirmuan vendodhjen e tyre: PARIS!

Ndërsa Luli: BRUKSEL (veç 2 orë larg)!

Edi që në Shqipëri mban antiplumb dhe një tufë me roje, 3 ditë më parë u nis në mënyrë të çuditshme nga Rinasi krejt vetëm pa asnjë axhendë takimesh!

Kush mund t’a detyronte Edin të nisej krejt vetëm dhe pa dëshmitarë?

LEXO EDHE:  Pse Rama hoqi Shiponjën/ Artur Zheji zbulon prapaskenat

I vetmi që mund t’ja kërkojë këtë garanci është vetëm Luli pasi Edi sa herë ka shkuar të takojë Sorosin (si atin si birin) ka pas gjthm shoqërues në udhëtim!]

Por nga Rinas Edi u nis krejt vetëm dhe kjo u raportua nga ne të nesërmen kur askush nuk e dinte që kishte ikur nga Shqipëria! Më pas lajmi u konfirmua dhe doli që kish shkuar në Berlin dhe më pas në Paris!

Po ashtu, Luli 2 ditë më parë u nis drejt Brukselit po vetëm fare, pa dëshmitarë!

Po dje Alex Soros postoi në instagram vendodhjen e tij: PARIS!

Pra PYETJA nuk është a u takuan dje në mbrëmje vonë Luli me Edin buzë Senës! Pyetja është çfarë roli kish i treti në takim: Alex Soros?

Çfarë përmban “Marëveshja e 17 Majit të Dytë”? /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Fushata e llogaridhënies/ E moshuara shpërthen ndaj ish-ministrit të LSI

LEXO EDHE:  Fushata e llogaridhënies/ E moshuara shpërthen ndaj ish-ministrit të LSI

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Pse Rama hoqi Shiponjën/ Artur Zheji zbulon prapaskenat

LEXO EDHE:  Pse Rama hoqi Shiponjën/ Artur Zheji zbulon prapaskenat

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: