Tronditet Shkodra/ Ekzekutohet me armë zjarri një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Ndoj pranë fushës së Aviacionit në qytetin e Shkodrës. Një person është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se ka humbur jetën shtetasi me iniciale N.P, pronar i një bujtine në Theth./CNA.al