E rëndë/ Plagoset me armë 60-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm në Kavajë, ku një person është plagosur me armë gjahu. Mësohet se i plagosuri është një 60-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, ndërsa policia ka identifikuar autorin dhe është vënë në ndjekje të tij. 60-vjeçari ndodhet në … Continue reading E rëndë/ Plagoset me armë 60-vjeçari