Connect with Us

Kaja mëson se Arzu do martohet me Xhihanin/ Ja ç’do ndodhë sot në “Xhenet”

Aktualitet

Kaja mëson se Arzu do martohet me Xhihanin/ Ja ç’do ndodhë sot në “Xhenet”

Publikuar

-

Xhenet dhe Melisa shkojnë të ndalojnë Arzun. Selim i sheh bashkë dhe i bërtet Xhenetit që vazhdon ta besojë Melisën. Xhenet i tregon Selimit çfarë ka ndodhur dhe së bashku nisen për tek Arzu. Arzu firmos letrat e ndarjes. Mahir i thotë Arzus se nuk mund t’i firmosë. Arzu i thotë Mahirit se është e lumtur që po ndahet nga ai. Mahir mërzitet dhe i detyruar firmos divorcin.

Xhenet, Selim dhe Melisa i kërkojnë Arzus të mos martohet me Xhihanin. Arzu i kërkon të mos përfshihen në këtë çështje. Xhenet telefonon Kajan dhe i kërkon të flasin. Xhihan bën përgatitjet për dasmën. Xhenet i tregon Kajas se Arzu po martohet me Xhihanin. Kaja tronditet. Arzu shkon tek Mukadez dhe i tregon se ajo, Melisa dheXhenet do jetojnë së bashku në shtëpinë e re. Selim i kërkon Kajas të zgjidhë këtë çështje. Kaja pyet Melisën kush e kontrolloi nëse personi që ajo përplasi kishte vdekur. Melisa i tregon se Xhihan e kontrolloi.

Kaja dyshon se personi nuk ka vdekur. Ai premton se do e rregullojë këtë çështje. Halil telefonon Kajan dhe i kërkon ndihmë. Arzu i tregon Xhenetit dhe Melisës se do të jetojnë së bashku me Mukadezin në shtëpinë e re. Melisa mendon se Arzu nuk do martohet me Xhihanin. Arzu i tregon se nuk do të jetojë me to për disa kohë por do t’i vizitojë shpesh. Melisa i tregon Arzus se Xhihan është duke luajtur me të dhe personi që përplasi nuk ka vdekur. Arzu i bërtet Melisës dhe Xhenetit dhe u thotë të qëndrojnë larg Xhihanit. Kajan e fusin në kurth. Ai shkon të shpëtojë Halilin por njeriu i Xhihanit i drejton armën.

LEXO EDHE:  Sema akuzon Arzun për vrasjen e Rëzait, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Selim, Melisa dhe Xhenet vihen në kërkim të provave për të shpëtuar Arzun. Pas një jave Arzu dhe Mahir ndahen në seancën gjyqësore. Xhihan pret me padurim të martohet. Arzu i kërkon Xhihanit kohë por ai nuk pranon. Selim dhe Melisa ruajnë çdo lëvizje para shtëpisë së Xhihanit. Melisa i thotë Selimit se është penduar por ai nuk e beson.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Tronditje për Xhenetin, ajo mëson se Selim po bashkëjeton me Melisën, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  I çmendi vajzat me rolin tek Xhenet, 'Selimi' kapet mat me të dashurën

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Arzu djeg provat që Kaja ka kundër saj, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

LEXO EDHE:  Xhenetin e rrëmbejnë para syve të Mukadezit, ja ç’do ndodhë sot

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: