Connect with Us

Arzu ndahet nga Mahir,Sena mëson të vërtetën tronditëse/Ja ç’do të ndodhë sot

Life Style

Arzu ndahet nga Mahir,Sena mëson të vërtetën tronditëse/Ja ç’do të ndodhë sot

Publikuar

-

Ozlem merr përgjigjen e ADN por nuk arrin ta shohë pasi Sema ja merr nga duart. Sema vendos që ta hapë zarfin para të gjithë familjes. Kaja telefonon Halilin por ai nuk i përgjigjet. Njeriu i Xhihanit e ka lidhur Halilin. Melisa i thotë Arzus se do i tregojë të vërtetën Mahirit. Arzu i lutet të mos e bëjë dhe i tregon se Xhihan nuk do ndalet pa marrë hak pasi Kaja i ka vrarë gruan. Ajo i thotë Melisës se është e detyruar të heshtë. Arzu dhe Melisa shkojnë në shtëpi dhe përballen me Xhihanin i cili kërkon llogari pse vendosën të mos largohen. Sema i thërret për tu treguar përgjigjen e ADN. Sema lexon përgjigjen dhe habitet. Ozlem gëzohet kur mëson se fëmija është i Mahirit. Arzu e gjen shkak për tu ndarë nga Mahiri dhe ja thotë në sy të të gjithë familjes. Mahir tronditet. Halil dërgon njerëzit e tij për të gjetur Halilin. Njeriu i Xhihanit torturon Halilin.

Selim shkon të hajë drekë në shtëpinë e Xhenetit. Nilgyn ndjek Selimin dhe shkon në shtëpinë e Mukadezit. Nilgyn i bërtet Xhenetit dhe i kujton që e la Selimin ditën e dasmës. Selim i thotë të ëmës se ai dhe Xhenet e kanë zgjidhur mes njëri-tjetrit. Xhenet i thotë Nilgynit se do e bëjë të lumtur Selimin dhe do ta dojë gjithë jetën. Nilgyn e vë Selimin para një zgjedhjeje të vështirë. Ajo i kërkon të zgjedhë mes saj dhe Xhenetit. Melisa i thotë Arzus se nuk është e detyruar të martohet sepse krimin nuk e bëri ajo. Sema i përgjon dhe tronditet kur mëson se Melisa ka vrarë dikë. Arzu i thotë Melisës se gjithçka po e bën për të dhe Xhenetin. Sema hyn në dhomë dhe pyet Melisën kë ka vrarë. Arzu i thotë Melisës të dalë nga dhoma dhe i tregon Semës gjithçka çfarë ka ndodhur. Sema përlotet dhe i thotë Arzus se duhet t’ja kishte treguar të gjitha. Arzu i tregon Semës ofertën për martesë i bëri Xhihani. Sema tronditet. Arzu i lutet mos t’i tregojë Mahirit. Melisa i tregon Xhenetit se Arzu po martohet me Xhihanin për t’i mbrojtur. Xhenet habitet. Melisa i tregon Xhenetit se ka përplasur dikë dhe pamjet e aksidentit i ka Xhihani. Sema ja bën hallall Arzus sakrificën që po bën dhe pendohet që dikur sillej keq me të. Arzu përqafon Semën. Arzu merr valixhet për tu larguar. Mahir i kërkon të flasin por Arzu i thotë se është shumë vonë. Arzu shkon të jetojë në një shtëpi të re.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca , Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë vajzat më seksi të showbizit. Edhe pse në fusha të ndryshme, Kejvina dhe Oriola si modele dhe Luana një moderatore duke se kanë shumë të përbashkëta.

Së fundi moderatorja Luana Vjollca ka realizuar një set fotografik si imazh i një prej kompanive më të mëdha të modës, “Guess”, po ashtu edhe Kejvina pak kohë më parë u bë një nga modelet dhe imazh i “Guess”.

Luana Vjollca
Kejvina Kthella

Por nuk mbetet pa u përmendur as fakti se modelja shumë bombastike Oriola Marashi ka qenë një nga të parat modele që u bë pjesë e kësaj komapnie si modele, madje ishte pjesë e pasarelave në një nga eventet e “Guess”.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Gori qëllohet nga njeriu i Sultanit, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Xhenet zbulon se Arzu është nëna e saj, ja ç’do ndodhë sot

Oriola Marashi

Por ju do thoni çfarë i bashkon tjetër modelet përveçse kanë qenë pjesë e të njëjtës kompani.Bukuroshet kanë realizuar disa sete fotografike në kohë të ndryshme ku shfqen me të njëtin stil. Me flokët me onde, veshjet bardhë e zi dhe pozat seksi.

Kejvina Kthella
Luana Vjollca
Oriola Marashi

Të treja shfaqen tejet seksi, ekspozojnë format dhe janë pothuajse njësoj, por zgjedhja se kujt i shkon më shumë ky look ju mbetet ju.

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot që mund t’i shihni në galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli është gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23 fishekë, si dhe një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

Këngëtarja 34- vjecare po udhëtonte edhe me dy persona të tjerë, të cilët kanë rënë në prangat e policisë. Pistoleta tip “Zoraki”, me 23 fishekë u gjet në çantën e dorës, ndërsa në bagazh të automjetit u gjet një pistoletë tip çakmak.

Për të gjithë ata që nuk e mbajnë mend, Fjolla Morina pati bumin e saj të madh në muzikë me këngën “Fucking Bitch” (Fb).Fjolla Morina  ka qenë në një lidhje dashurie në me të riun që u vra në një atentat në vitin 2017, Juxhin Dauti, së bashku me mikun e tij Ervin Dalipi. Ajo i kushtoi të ndjerit edhe një këngë që titullohet  “Si të jetoj”.

LEXO EDHE:  Xhenetin e keqtrajtojnë në burg/ Ja çfarë do të ndodhë sot 

LEXO EDHE:  Xhenet zbulon se Arzu është nëna e saj, ja ç’do ndodhë sot

Dauti më herët ka qenë i akuzuar për vrasjen e Fation Banit, i cili u qëllua në mjetin e tij më 17 mars të 2012 në Vlorë. Nga akuza për vrasjen e Fatjon Banit, ai u shpall i pafajshëm, sakaq vrasja e Dautit mbetet edhe sot ende e pazbardhur nga policia.

Pak ditë më parë ajo publikoi një video ku tregonte dhuratën marramendëse një “Audi Q7” dhe lulet që i kishte dhuruar një mashkull misterioz./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

Naike Rivelli, vajza e aktores Ornella Muti, së bashku me të ëmën kanë tronditur rrjetin me foton e fundit. Të dyja shfaqen duke u puthur në buzë dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ndizet në komente.

Por nuk duhet të habitemi nga ky veprim pasi Naike tashmë është e njohur pikërisht për foto të guximshme ku nguron të dalë edhe nudo.

LEXO EDHE:  Xhenet zbulon se Arzu është nëna e saj, ja ç’do ndodhë sotNaike ka nxjerrë në pah format trupore dhe falë tyre ka fituar vëmendjen e fansave të saj.

LEXO EDHE:  Dashuri Bardh e Zi/ Asllë mohon se është e dashuruar me Ferhatin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE