Connect with Us

Astrologia Meri: “Ja shenjat e horoskopit që do martohen së shpejti!”

Aktualitet

Astrologia Meri: “Ja shenjat e horoskopit që do martohen së shpejti!”

Publikuar

-

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme…

Dashi. Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale për të bërë realitet një ëndërr, një udhëtim apo një takim me dikë të dashur.

Demi. Sot është një ditë ku do merrni përgjigje pozitive për kërkesat dhe qëllimet tuaja si dhe do bëni realitet një marrëdhënie që kishit ëndërruar.

Binjakët. Do keni mundësinë të realizoni një martesë e cila dukej e pamundur ose një bashkëpunim të mirë i cili më në fund ju jep fat.

Gaforrja. Një plan shumë i rëndësishëm dhe një takim shumë i mirë ju çon atje ku do donit sidomos në çështje ligjore dhe kontakte me jashtë. Keni martesë të dytë.

Luani. Do përparoni në planet dhe çështjet familjare si edhe në një çështje ekonomike ku do fuqizoni pozitat tuaja. Do keni takime intime të fuqishme.

Virgjëresha. Në planin personal dhe ligjor do forconi pozitat tuaja. Një bashkëpunim i rëndësishëm dhe një martesë e rëndësishme ju pret.

Peshorja. Jeta juaj e përditshme do kthehet në një përrallë të bukur ku çdo ditë do marri ngjyra të këndshme duke ju përcjellë pozitivitet.

LEXO EDHE:  Punonjës të thjeshtë apo menaxherë të suksesshëm/ Zbuloni se çfarë preferojnë gratë sipas shenjës së horoskopit

Akrepi. Do keni një ofertë shumë të rëndësishme dhe një ndjesi të fortë erotike dhe romantike. Qëllimi juaj bëhet partneri që e dëshironi për të ndryshuar ngjyrat e jetës më në fund.

Shigjetari. Ju pret një etapë e bukur pune dhe fantazie e romantizmi në ambientin ku jetoni. Filmi i jetës tuaj do fillojë të luhet aty. Mos ikni ju, do vijnë të tjerët tek ju.

Bricjapi. Dashuria dhe takimet romantike do bëhen qëllimi më i prekshëm. Do lidheni fuqishëm me njerëzit që doni dhe do takoheni në vende romantike.

Ujori. Një plan i rëndësishëm që lidhet me familjen dhe ekzistencën tuaj të bollshme materiale vihet në funksionim. Do merrni apo do fitoni shumë para.

Peshqit. Ka ardhur momenti të realizoni fantazitë tuaja dhe ëndrrat tuaja. Me një sulm të vetëm dhe të fuqishëm mund të rrëzoni çdo pretendent që do të futet në jetën dhe fatin tuaj.

(Marrë nga faqja zyrtare e Meri Shehut në Facebook.)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

“Vendimi për zgjedhje të parakohshme në PD nuk u konsultua”/ Nishani: Tentativë për manipulim

Publikuar

-

Nga

“Vendimi për zgjedhje të parakohshme në PD nuk u konsultua”/ Nishani: Tentativë për manipulim

Ish-presidenti Bujar Bishani dhe kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, ka deklaruar se vendimi për të shkuar në zgjedhje të parakohshme për kryetarin e ri nuk u konsultua me demokratët.

Nishani tha në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” se qartazi duket se ka një tentativë për manipulim të procesit të zgjedhjes së kryetarit të ri të PD-së.

Nishani deklaroi se procesi  është i imponuar dhe sipas tij tregon se kjo është bërë për t’i ikur përgjegjësisë reale të analizës së zgjedhjeve që solli humbjen PD.

“Mbledhja e Këshillit ishte e nevojshme, pas procesit zgjedhor është vendi ku mund të merren vendimet më të rëndësishme të PD. Çështjet që u vunë në diskutim ishin të pakonsultuara. Ishte me faktin vendimi për të shkuar në zgjedhje të parakohshme për kryetarin e PD, duke imponuar një proces i cili është i parakohshëm, por duket qartazi që ka një tentative manipulimi të theksuar dhe për t’i ikur përgjegjësisë reale të analizës së zgjedhjeve. 

LEXO EDHE:  Tërhoqi 1 milion euro pas martesës me vajzën 50 vite më të re/ Shkarkohet kryemyftiu i Maqedonisë

LEXO EDHE:  Takime të reja në horizont për këtë shenjë/ Horoskopi sipas Paolo Fox

PD ka dalë e humbur nga zgjedhjet e 25 prillit. Për shkak të pritshmërive që kishte PD, ka krijuar dhe ka përcjellë një situatë drame të anës psikologjike, një zhgënjim të strukturave të PD, ka sjellë një kauz brenda strukturës organizative dhe jetës së PD, ka paqartësi të plota tek opinioni publik. Ajo që duhej në këtë moment ishte që Këshilli Kombëtar duhej të ishte mbledhur të të përcaktonte objektivat emergjent të adresimit të situatës”, nënvizoi ish-presidenti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Mbi 12 mijë vaksina në Rinas/ Reagon BE: Askush nuk është i sigurt derisa…

Publikuar

-

Nga

Mbi 12 mijë vaksina në Rinas/ Reagon BE: Askush nuk është i sigurt derisa...

Kryeministri Edi Rama njoftoi përmes një postimi se mbrëmjen e sotme në aeroporti “Nënë Tereza” në Rinas mbërritën edhe 12,870 doza të tjera të vaksinës Pfizer, duke e çuar në mbi 773 mijë sasinë e vaksinave të ardhura deri tani në Shqipëri.

Ndërkohë që delegacioni i BE-së në Tiranë thekson se do të vijojë që të mbështesë Shqipërinë në luftën kundër COVID-19.

“Pjesa e tretë e 145 mijë dozave vaksinash Pfizer të financuara nga Bashkimi Evropian dhe të mundësuara nga Austria mbërritën këtë mbrëmje në aeroportin e Rinasit.

LEXO EDHE:  Parashikimi i yjeve për financat/ Si do të jetë java e ardhshme për secilën shenjë

LEXO EDHE:  Punonjës të thjeshtë apo menaxherë të suksesshëm/ Zbuloni se çfarë preferojnë gratë sipas shenjës së horoskopit

Bashkimi Evropian do të vazhdojë të mbështesë Shqipërinë. Askush nuk është i sigurt derisa të jemi të gjithë të sigurt” shkruan delegacioni i BE-së në Tiranë, që drejtohet nga ambasadori Luigi Soreca./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Duma i tregon Bashës si mundet Edi Rama

Publikuar

-

Nga

Deputetja e zgjedhur e PD, Grida Duma, ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Syri tv, ku deklaroi ku u pyet nëse beson që Lulzim Basha do ta mundë ndonjëherë Edi Ramën.

Duma tha se pasi të kenë fitusr besimin tek publiku Basha mundet plotësisht.

‘Besoj që ai mundet.  Trajektorja e kësaj rruge ka qenë e gjatë. Ka qenë me eksperienca nga të cilat automatikisht duhet të mësojmë dhe duhet të përmirësohemi në një lloj perfeksionimi të situatës. Nëse kemi marrë vendimin që të mos përdorim mjetet e paduhura drejt pushtetit, gjithçka që i duhet Lulzim Bashës dhe çdo korpusi të lartë të PD, të forcojë me mjetet e forta që ka dhe të mos të bëjë më çështje ekuilibrash, balancash, qokash.

Parimet e duhura që ka ndjekur të bashkohen me mjetet e duhura dhe me një organizim supereficent. Nëse do ta bëjmë këtë pasi e kemi fituar besimin te publiku unë them që po mundet plotësisht, dhe këtë nuk e them me patetizëm partiak.’

Nuk kam asnjë iluzion ndryshe për Edi Rama, Unë kërkoj një mirëkuptim. Unë mund të kem sugjerimet e mia për formulën e bërë. Ne nuk duhet të jemi me më formulën përbashkuese, por me formulën përbashkuese që bën eficencën e madhe. Herë pas here ne kemi qenë më shumë luajal se eficente.’/CNA.al

LEXO TE PLOTE