Moderatorja shqiptare i jep përgjigje të gjithëve:”Po jam një…” – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Moderatorja shqiptare i jep përgjigje të gjithëve:”Po jam një…”

Publikuar

-

Një nga pyetjet më të shpeshta që u bëhet nënave të reja është nëse i japin ajo jo gji fëmijës së tyre.

Kjo pasi së fundmi është përhapur shumë fenomeni i shmangies së gjidhënies, për shkak se ndikon në formën e gjoksin.

Mami Elita qëndroi vetëm pak javë larg vëmendjes së ndjekësve në rrjetet sociale, për t’u rikthyer sot me një video të re pas ardhjes në jetë të djalit të saj Zëri me partnerin Gjiko.

LEXO EDHE:  "Nuk je e bukur"/Arbana Osmani i kthen përgjigjen epike komentuesit

Dhe një nga pyetjet më të shpeshta që duket se ka marrë nga ndjekësit e saj duket se lidhet pikërisht me gjidhënien.

“Për të gjithë ato që më pyesin: Po jam një nënë që jap gji”, shkroi Elita në Insta Story.

 

Kryesore Show Biz

Njihuni me 17 meshkujt VIP shqiptarë mbi 40 vjeç që akoma çmendin vajzat e reja

Publikuar

-

Personazhet e njohur meshkuj të televizionit vijnë në qendër të vëmendjes së portaleve të showbizit. Një pjesë e tyre i kanë kaluar të 40-tat, megjithatë ata kanë mbetur ende tërheqës dhe vazhdojnë të çmendin vajzat e reja. “

Alban Dudushi

Robert Berisha

Landi Hysi

Shkelzen Berisha

Pirro Çako

Saimir Tahiri

Artan Imami

Eno Popi

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis moderatorja?/Ndërkohë që ne flinim, Luana Vjollca e gdhiu gjithë natën

Dukagjin Lipa

Blendi Fevziu

Andi Bushati

Timo Flloko

Alfred Trebicka

Erion Veliaj

Adi Krasta

Elton Deda

Bojken Lako

 

Burini:Xing.l

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Pas akuzave për lidhjen e saj reagon Linda Halimi:”Jeni me borxhe dhe merreni me burrin tim”

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi u bë nënë për herë të parë teksa lajmin e shtatzënisë e mbajti të fshehur për 9 muaj.

Me lajmin e bukur të ardhjes në jetë të vogëlushes Kaimina, nisën edhe komentet ofenduese ndaj Lindës për faktin se ajo është martuar me një person me ngjyrë.

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis moderatorja?/Ndërkohë që ne flinim, Luana Vjollca e gdhiu gjithë natën

Pas komenteve të shumta, këngëtarja ka reaguar sot duke postuar një status të një ndjekësi i cili shkruan: “Shqipet borxh deri n’fyt në dyqan dhe akoma merren pse u martu Linda Halimi me një person me ngjyrë”.

“Duhet të them më shumë? Boom”, shkruan Linda duke aprovuar fjalët e ndjekësit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? Ja fotoja e dyshimtë

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur me rolin e Lyrës në serialin “O sa mirë”.

Por Ema Uka vendosi që të hiqte dorë nga seriali, pasi u zhvendos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhe tani ajo na bëri të gjithëve lëmsh, pasi publikoi një foto ku shfaqet me fustanin e bardhë:

Ema pozon në tarracën e një pallati, ndërsa në sfond duken qiellgërvishtësit.

LEXO EDHE:  "Nuk je e bukur"/Arbana Osmani i kthen përgjigjen epike komentuesit

Disa nga ndjekësit e saj në Instagram e urojnë aktoren për martesën, ndërsa ka dhe nga ata, mes tyre këngëtarja Malda Susuri, e cila pyet: “Pse po martohesh fshehurazi?”.

Aktorja nuk ka lënë asnjë koment nëse është martuar apo po pozon si modele për veshjet e nusërisë.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet18:34 - 19 Mars, 2019

Nëna hedh vajzën nga kati i pestë/ Më pas hidhet edhe vetë

Qyteti i Athinës është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë hodhi vajzën e mitur...

Aktualitet18:31 - 19 Mars, 2019

Qindra ushtarët amerikanë zbarkojnë në Gjermani

 Qindra ushtarë amerikanë kanë filluar të mbërrijnë në Gjermani. Prova e parë kjo e një strategjie të re të dislokimit...

Aktualitet18:26 - 19 Mars, 2019

Italia do t’i bashkohet nismës kineze të investimeve

Italia pritet t’i bashkohet nismës kineze “Një Brez, Një Rrugë” të enjten gjatë vizitës së Presidentit kinez Xi Jinping në...

Aktualitet15:25 - 19 Mars, 2019

Kur studentët detyrohen të lënë shkollën

Në pesë vitet e fundit mbi një milionë të rinj i kanë ndërprerë studimet në universitetet turke. Një shkak i...

Aktualitet15:22 - 19 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ IS-i kërcënon me hakmarrje

Sulmi i përgjakshëm terrorist ndaj dy xhamive në Zelandën e Re mund të shkaktojë një spirale të re dhune. Milicët...

Aktualitet14:37 - 19 Mars, 2019

Kërcënon Erdogan/ Kush sulmon muslimanët do të kthehet me arkivol

Presidenti i Turqisë paralajmëron për një Gallipoli të ri në vazhdën e sulmit terrorist të Christchurch dhe thotë se kushdo...

Aktualitet19:30 - 18 Mars, 2019

Franca shpall ndalimin e protestave, pas trazirave

Kryeministri i Francës shpalli të hënën ndalimin e protestave të jelekëve të verdhë në bulevardin Champs-Elysees të Parisit dhe në...

Aktualitet19:12 - 18 Mars, 2019

Holandë/ Arrestohet i dyshuari për sulmin në tramvaj

Policia holandeze arrestoi një person me origjinë turke, i dyshuar për përfshirje në incidentin me armë në një tramvaj të...

Aktualitet18:23 - 18 Mars, 2019

Për të apasionuarit e teatrit/ Korçarët sjellin “Kopracin” në Tiranë

Komedia “Kopraci” e Molierit, një nga kryeveprat botërore ka mbërritur në Tiranë. Të gjithë të apasionuarit e teatrit do të...

Aktualitet21:12 - 17 Mars, 2019

Macron dënoi “apokalipsin“ e Parisit

Protestat e “jelekëve të verdhë“ u kthyen në trazira të shtunën dhe në përleshje nëpër rrugët e kryeqytetit francez. Presidenti...

Aktualitet19:13 - 17 Mars, 2019

Fillon kthimi i trupave të viktimave në Zelandën e Re

Policia tha se numri i të vdekurve në vrasjet masive në dy xhami të qytetit Christchurch, në Zelandën e Re...

Aktualitet19:07 - 17 Mars, 2019

Terroristi neozelandes njohës i mirë i Ballkanit

Brenton Harrison Tarrant, 28-vjeçari i akuzuar për vrasjen e 49 vetëve dhe plagosjen e shumë të tjerëve në dy xhami...

protesta ne serbi protesta ne serbi
Aktualitet11:01 - 17 Mars, 2019

Grusht shteti në Serbi/ Opozita merr mediat shtetërore

President i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pritet që të flasin për serbët, një ditë pasi protestuesit u futën në ambjentet e...

Aktualitet09:01 - 16 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re ka një hero/ Kush është i riu që u përball me autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Zelandën e Re, ku pas një sulmi me armë...

Aktualitet19:30 - 15 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ Merkel: Racizmi mori jetën e njerëzve që faleshin paqësisht në xhami

Ngjarja e masakrës në Zelandën e Re, ku rreth 49 vetë u qëlluan për vdekje nga një person gjatë kohës...

Aktualitet16:56 - 15 Mars, 2019

Maqedoni/ Dënohen të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme në Parlament

Në Shkup, 16 nga 17 të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit 2017 në Parlamentin e Maqedonisë së...

Aktualitet15:39 - 15 Mars, 2019

Tragjedia në Zelandën e Re/ Rritet bilanci i viktimave

Ka shkuar në 49 numri i perosnave që kanë humbur jetën pas sulmit me armë zjarri në dy xhami në...

Aktualitet08:44 - 14 Mars, 2019

Marrëveshja e Ohrit përçan partinë shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Shpërbërja e Sekretariatit për Zbatimin e Marrëveshjes së Ohrit, përçan partinë shqiptare Bashkimi Demokratik për Integrim në Maqedoni. Përmes një...

Bota19:07 - 13 Mars, 2019

Një tjetër dënim me burg për menaxherin e fushatës Trump

Një gjykatë federale në Uashington dha të mërkurën një tjetër masë dënimi për ish-menaxherin e fushatës së presidentit Donald Trump,...

presidenti serb aleksander vucic presidenti serb aleksander vucic
Aktualitet15:55 - 13 Mars, 2019

Miratimi i platformës/ Vuçiç: Dialogu mbaroi

Aleksandër Vuçiç, President i Serbisë , ka deklaruar  ditën e sotme se  Prishtina zyrtare me miratimine e  platformës për dialogun...

Ministrja e Shendetesise, Manastirliu gjate nje deklarate per mediat Ministrja e Shendetesise, Manastirliu gjate nje deklarate per mediat
Aktualitet12:10 - 13 Mars, 2019

Manastirliu në OKB/ Zgjerojmë financimin e programeve të mbrojtjes sociale

 “Qeveria shqiptare po zgjeron financimin publik për programet e mbrojtes sociale, për herë të parë në 15% të shpenzimeve publike,...

Aktualitet11:04 - 13 Mars, 2019

“Jam shumë sëmurë, nuk eci dot”/Aktorja e njohur shqiptare në gjëndje të rëndë shëndetësore

Aktorja e njohur e skenës shqiptare, Margarita Xhepa është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe kësisoj do t’i nënshtrohet ditën...

Aktualitet09:16 - 12 Mars, 2019

Ivanov refuzon ligjet me emrin Maqedonia e Veriut

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Gjorge Ivanov, refuzoi të dekretojë 11 ligje që janë miratuar me emrin Republika e Maqedonisë...

haradinaj kushte serbise haradinaj kushte serbise
Aktualitet17:06 - 11 Mars, 2019

Haradinaj takim me dy këshilltarët e Merkel

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj zhvilloi një takim ditën e sotme me dy këshilltarët e kancelares gjermane Angela Merkel, Jan...

Aktualitet09:53 - 10 Mars, 2019

Pacolli thirrje Vuçiç për tu kthyer në tavolinën e dialogut

Behxhet Pacolli, zv-kryeministri i Kosovës ka ftuar presidentitne Serbisë, që të mos luaj lojra, por të ktheht na tavolinën e...

Aktualitet23:46 - 9 Mars, 2019

“A të ka ngacmuar ndonjë deputet? Ja përgjigja e papritur e Grida Dumës

Grida Duma iu përgjigj shumë pyetjeve nga Ermali sot në emisionin Xing me Ermalin. Cili deputet të ka gjuajtur më...

Aktualitet23:30 - 9 Mars, 2019

“A do zhvisheshe për një spot? “/Grida Duma jep përgjigjen befasuese

Gjatë një interviste me titull “Grida kryeministre”, Ermali e pyeti ish deputeten nëse do ishte kryeministre a do e bënte...

Aktualitet23:20 - 9 Mars, 2019

“Është sakrificë”/Grida Duma tregon çfarë ndodhi kur la mandatin

Në muajin shkurt deputetët e opozitës firmosën deklaratat për lënien e mandatit si ligjvënës të parlamentit. Të parët që firmosën...

Trending

Read previous post:
presidenti serb aleksander vucic
Vuçiç: Platforma e Prishtinës për dialog me Beogradin -“fund i dialogut”

Nënsekretari amerikan i Shtetit për Çështje Politike, David Hale, pas takimit që zhvilloi me Presidentin e Serbisë u bëri thirrje...

Close