Mbylli dosjen e Ardit Gjoklajt/ “Arratiset peshku i madh” 1 milionë dollarësh

Prokurori Petrit Fusha, është i njohur në opinionin publik si mbrojtësi i kryebashkiakut Erion Veliaj, pasi  dyshohet se mbylli dosjen e Ardit Gjoklajt dhe pa frikë mund të konsiderohet si njeriu më i pasur i drejtësisë. Ndërkohë që Petrit Fusha pritej të kalonte në sitën e vettingut, ai ka dhënë dorëheqjen. Arsyetimi që ai ka … Continue reading Mbylli dosjen e Ardit Gjoklajt/ “Arratiset peshku i madh” 1 milionë dollarësh