Connect with Us

Ngjyra e flokëve që po bën namin në Instagram është thjesht e adhurueshme

Fashion

Ngjyra e flokëve që po bën namin në Instagram është thjesht e adhurueshme

Publikuar

-

Hyni në kategorinë e njerëzve që ndryshojnë ngjyrën e flokëve në mënyrë të vazhdueshme? Nëse po, ky artikull është për ju!

Nëse ndiqni modën edhe kur bëhet fjalë për flokët, atëherë bëni mirë të mësoni se ngjyra më “in” është ajo blu në vjollcë.

Ngjyra në fjalë po bën namin në rrjetin social Instagram dhe është aq e adhurueshme!

LEXO EDHE:   Foto/ Këto modele flokësh do t’ju nderojnë këtë pranverë,fjala e yjeve të Hollywood-it

Me shumë gjasë, edhe femrat që nuk eksplorojnë shumë me look-un e tyre, do bien pre e këtij trendi.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

LEXO EDHE:  Flokë të hollë? Ja gabimet që nuk duhet të bëni

LEXO EDHE:  “Më vjen keq për jetën tënde patetike”/Emina Cunmulaj nxehet keq në Instagram

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

LEXO EDHE:  Disa propozime për ngjyrë të flokëve këtë verë!

LEXO EDHE:   Foto/ Këto modele flokësh do t’ju nderojnë këtë pranverë,fjala e yjeve të Hollywood-it

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: