Policia hedh gaz lotsjellës/ Basha ia merr këngës

Policia ka shpërndarë protestuesit duke hedhur gaz lotsjellës disa herë në drejtimtë tyre. Ndërkohë, pas shpërndarjes së gazit ka qenë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e cila ka marrë fjalën dhe i është drejtuar kryeministri Edi Rama se ata do të qëndrojnë aty nate e ditë. Më tej mikrofonin e ka marrë kryedemokrati Lulzim Basha, … Continue reading Policia hedh gaz lotsjellës/ Basha ia merr këngës