Nuk firmosën djegien e mandateve/ Ja cilët janë pesë deputetët “kokëfortë”

Deputetët e opozitës dorëzuan sot mandatet në Kryesinë e Kuvendit. Lulzim Basha i shoqëruar nga drejtuesja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Gazmend Bardhi,kanë firmosur dorëzimin e mandatit të deputetit. Ndërkohë mësohet se nga opozita nuk i kanë dorëzuar deri më tani mandatet kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, Kryetari i Demokristianëve, Nard Ndoka dhe dy … Continue reading Nuk firmosën djegien e mandateve/ Ja cilët janë pesë deputetët “kokëfortë”