Connect with Us

Çfarë po ndodh me Instagramin, vipave iu “zhduken” miliona ndjekës

Life Style

Çfarë po ndodh me Instagramin, vipave iu “zhduken” miliona ndjekës

Publikuar

-

Një nga rrjetet më të fuqishme si “Instagrami” është përfshirë në një sërë akuzash e polemikash sepse mendohet se ka fshirë një numër të madh profilesh të rreme pa bërë një lajmërim zyrtar më parë.

Personazhe të njohur kanë humbur miliona ndjekës brenda 24 orëve. Siç raportohet këngëtarja e njohur, Ariana Grande ka humbur 3 milionë ndjekës, ndërsa Selena Gomez, raportohet të ketë humbur 2 milionë ndjekës.

LEXO EDHE:  Foto/Oriola Marashi "nxeh" Instagramin, ekspozon format bombastike në shtrat

Mediat e huaja shkruajnë se kjo është një politikë që ‘Instagram’ po ndjek për të ulur numrin adresave të rreme dhe në këtë mënyrë nuk do të ketë shumë abuzime dhe blerje ndjekësish.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Publikuar

-

Nga

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Alketa njihet për udhëtimet e shpeshta dhe pushimet e gjata që bën në vende të ndryshme. Edhe sot ajo duket se po shijon pushimet luksoze në det të hapur.Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet në një jaht, ndërsa ka tërhequr vëmendjen një foto me këmbët përpjetë.

LEXO EDHE:  Foto/Oriola Marashi “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike në shtrat

LEXO EDHE:  Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Ajo duket mjaft në formë e veshur me një këmishë rozë, ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ “Do largohem nga ‘Portokalli'”

Publikuar

-

Nga

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ "Do largohem nga 'Portokalli'"

Drejtori i Top Channel Ben Blushi, duket se po e dërgon gjithmonë e më tepër drejt degradimit këtë televizion, duke i larguar gazetarët apo moderatorët më të mirë dhe duke mbyllur emisionet që trasmetohen prej vitesh.

CNA.al ka raportuar se Ben Blushi ka pasur përplasje të ashpra me drejtuesit e emisionit “Portokalli”.

Përplasjet kanë filluar në muajin mars, pasi Blushi tentoi të largojë trupën e aktorëve, por duket se u dorëzua, megjithëse kjo shkaktoi largimin e disa aktorëve dhe të moderatores Xhemi Shehu. Ikjen nga Top Channel e ka konfirmuar ditën e sotme vetë moderatorja.

LEXO EDHE:  Kini kujdes kur të komentoni/ Instagram merr masa drastike, ja çfarë do të ndodhë me rrjetin social

LEXO EDHE:  Elvana Gjata hyri në Instagram, fshiu këto foto dhe të gjithë po pyesin: PSE?

Mikesha e saj Arbana Osmani ka publikuar një foto me Xhemin dhe një ndjekëse e ka pyetur lidhur me vërtetësinë e lajmit.

“E vërtetë që s’do jesh më në Portokalli?”, i shkruan ajo, ndërsa moderatorja e konfimon vetëm duke thënë “po” megjithëse ka lënë enigmë ekranin se ku do ta shohim në vijim./ CNA.al

Ekskluzive-Dorëzohet Ben Blushi/ Portokalli qendron në Top ChannelLargimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Plas në Top Channel/ Ben Blushi “shpartallon” Portokallinë

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar

-

Nga

Duket sikur koha ka ndaluar për regjisoren e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë që çdo femër do e donte. Së fundmi Inisi ka ka postuar një video nga plazhi ku shihet e veshur me bikini dhe në super formë.

LEXO EDHE:  Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

LEXO EDHE:  “Bye Shqipëri”! Të famshmit shqiptarë që do t’i festojnë Krishtlindjet jashtë (FOTO)

Ajo ka një trup perfekt që të gjithë do ta kishin zili./CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

LEXO TE PLOTE