Connect with Us

Janë pantallonat e momentit: 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Fashion

Janë pantallonat e momentit: 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Publikuar

-

Një pyetje të shpejt: Dini si të kombinoni një palë pantallona xhinse “mom” (të lirshme)? Kjo pyetje vjen pasi xhinset më ikonë, të krijuara në fund të viteve 1800, janë esenciale për gardërobën e të gjithëve.

Ato nuk janë të ngushta, janë shpesh në ngjyrë të zbardhur dhe me bel të lartë.

Pra me çfarë i kombinoni për t’i dhënë paraqitjes suaj më shumë stil?

Ne ju themi 11 mënyra nga të cilat mund të frymëzoheni:

1)Çizme të zeza dhe këmishë të bardhë

-2073839-1486554675.600x0c

2)Bluzë të bardhë dhe shapka me dy rripa

-2073835-1486554675.600x0c

3)Këpucë me pak takë dhe pallto të gjatë

-2073834-1486554674.600x0c

4)Xhaketë bomber, golf dhe këpucë me ngjyrë

-2073836-1486554675.600x0c

5)Këpucë me printe kafshësh dhe këmishë me vija

-2073838-1486554675.600x0c

6)Bluzë me supe jashtë dhe sandale ortopedike

-2073837-1486554675.600x0c

7)Kaftan dhe këpucë të sheshta

-2073840-1486554675.600x0c

8)Fustan të gjatë dhe taka

-2073841-1486554675.600x0c

9)Pulovër të veçantë dhe çizme

-2073843-1486554676.600x0c

10)Bluzë me kapuç dhe xhup të gjatë

-2073844-1486554676.600x0c

11)Bluzë me ngjyra dhe këpucë me takë të trashë

-2073845-1486554676.600x0c

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: