Connect with Us

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Fashion

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Publikuar

-

Mbrëmja më e rëndësishme e muzikës “Grammy” nxori në pah  disa nga momentet më të paharrueshme të modës.

Yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Çmimeve “Grammy” që u mbajt në Qendrën Staples në Los Angeles të dielën.

Cardi B që dukej sikur vinte nga një tjetër planet, Lady Gaga më normale se çdo herë tjetër, por rrëzëllitëse dhe Katy Perry me fustanin e saj gjeometrik, ishin në krye të listës së të veshurave më bukur që na lanë pa fjalë me zgjedhjet e tyre.

LEXO EDHE:  Foto/Kostumi seksi që po 'çmend' të famshmet dhe po tregon linjat perfekte të trupit

Nga teminat plot shkëlqim të Lady Gaga-s te sombrero e Jennifer Lopez, edicioni i këtij viti të “Grammy Awards”, do të jetë i paharrueshëm.

Shihni më poshtë sesi u veshën të famshmet:

 

  

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

LEXO EDHE:  E njihni? Kjo vogëlushe, sot është një nga vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar

LEXO EDHE:  Yjet e Towie në Spanjë

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

LEXO EDHE:  “Punova fort që të arrija këtu”/Tayna tregon se si dukej para se të bëhej e famshme

LEXO EDHE:  E njihni? Kjo vogëlushe, sot është një nga vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: