Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika anulojnë martesën, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika anulojnë martesën, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai rikthehet në shtëpinë Oberoi dhe i habit të gjithë. Ai u tregon se shpëtoi nga aksidenti pasi shkoi në një qytet tjetër të Indisë për t’u takuar me Vikramin. Shivai mendon se Anika është e lumtur me Vikramin dhe insiston që ajo të martohet. Anika vendos t’i jap fund lojës së martesës dhe i thotë Vikramit të largohet. Ai pranon por i bën Anikës të papriturën. Vikram vendos të largohet pas fejesës dhe bashkëpunon me Ragnin. Rudra, Bavja dhe Gori bëjnë një plan për të ndaluar fejesën e Anikës. Ata fikin dritat e shtëpisë në ditën e fejesës.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja tenton të kryejë vetëvrasje, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i vendos Anikës unazën e fejesës në vend të Vikramit. Vikram i thotë Shivait se u fejua fshehtas me Anikën. Shivai bëhet xheloz. Xhanvi takohet me një shok shkolle gjatë pushimeve. Ai është i fiksuar pas Xhanvit dhe e ngacmon atë. Texh dhe Xhanvi e gjejnë shokun e saj të vdekur. Bavja largohet për një mision. Rudra mërzitet por nuk e pranon që e dashuron Bavjan. Shivai e pranon se nuk do që Anika të martohet. Ata vendosin ta anulojnë martesën dhe të gjitha përgatitjet.

Aktualitet

“S’je ti e bukur”/ Aulona Musta “shpërthen” keq ndaj ndjekësit

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Pothuajse çdo moment të ditës së saj ajo e ndan me në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundi moderatorja ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan: “Eshte tmerr i madh te dalesh me mua per kafe…pasi do te ta “nxi” jeten duke t’u lutur te cohesh te me besh foto, do vazhdoj te ta “nxi” duke te te larguar deri ne 1 km nga vendi i kafese me pretekstin “ja sa te gjejme nje vend tamam, se keto s’jane gje… nxirja vazhdon me fazen merr 123456789 poza qe ndryshojne ne asgje nga njera tjetra…per ta mbyllur me nxirjen me te keqe, ate te padurueshmen momenti kur shikon fotot dhe me turinjte e varur thua: “pfff s’me pelqen asnjera”, nderkohe qe personi qe ke perball dhe qe harxhoi gjysmen e kohes se kafes me ty, pasi degjon kete fjali eshte gati te te hedhi para makines se pare qe eshte duke kaluar… (Sot ky njeriu ishte mami, zakonisht eshte burri 🤣🤣🤣)”.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja tenton të kryejë vetëvrasje, ja ç’do ndodhë sot

Pas këtij statusi, një nga ndjekësit e saj ka komentuar duke ofenduar moderatoren: “Je ti e pa bukur”. Por duke njohur karakterin e Aulonës ky koment nuk ka kaluar pa replikë nga ana e saj e cila i kthehet: “Tha një kokëcepsh”.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pamje magjike/ Fotot mahnitëse nga “ajri” që do t’ju lënë gojëhapur

Publikuar

-

Fotot e shkrepura në momentin e duhur janë tepër mahnitëse për syrin e njeriut. “BrightSide” ka listuar 11 fotot më të bukura të kapura nga ajri dhe më pas i ka bashkuar në albume, duke servirur pamje magjike.

Për më tepër shijoni imazhet e mëposhtme…
LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Sot të gjithë me sytë nga qielli/ Çfarë do të ndodhë gjatë mesnatës?

Publikuar

-

Sot do të jetë një natë e veçantë për adhuruesit e eklipseve. Eklipsi i Hënës pritet të ndodhë në orën 22:00 i cili do të jetë tërësisht i dukshëm në të gjithë Italinë.

Ndërsa momenti më i rëndësishëm konsiderohet ora 23:30, momenti kur Hëna do të errësohet tërësisht nga hija e Tokës dhe do te zgjase deri në orën 2 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja tenton të kryejë vetëvrasje, ja ç’do ndodhë sot

Edhe pse bëhet fjalë për një eklips të pjesshëm Hëna gjithsesi do të duket kuqe. Fenomeni mund të shihet me sy të lirë pa patur nevojën e syzeve të veçanta.

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending