Mbetëm pa fjalë! Hyni brenda vilës luksoze të Almedës dhe Tolgahanit – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Mbetëm pa fjalë! Hyni brenda vilës luksoze të Almedës dhe Tolgahanit

Publikuar

-

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i mirënjohur turk Tolgahan Sayisman pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Siç është deklaruar para pak kohësh, bukuroshja do bëhet me një djalë, ndërkohë është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Për t’i uruar mirëseardhjen në jetë foshnjës së tyre të parë, dyshja ka blerë një vilë 4-katëshe gjigande që ka kapur vlerën marramendëse prej 4 milionë e 500 mijë lira turke.

Almeda së fundmi ka postuar në Insta Story disa video ku duket në sfond një arredim super i këndshëm i shtëpisë së re, ku menjëherë bie në sy piktura gjigande e kombinuar më së miri me nuancat e kolltuqeve dhe tapetit.

Vila luksoze ka gjithashtu një pishinë që mund të shfrytëzohet edhe gjatë dimrit, një kopsht të madh dhe një palestër private.

Aktualitet

Pranon publikisht ndërhyrjen estetike/ Koreografja shqiptare tregon detajet pa asnjë kompleks

Publikuar

-

Koreografja e njohur shqiptare Kozeta Bakiu është bërë pjesë e emisionit “Doktor Plastik”.

Gjatë promos së emisionit koreografja pa asnjë lloj kompleksi është shprehur se do të kryejë një ndërhyrje në bark, për të hequr kilet e tepërta.

Javën e ardhshme do të publikohet hap pas hap i gjithë procesi dhe në fund do të shohim ndryshimin pas ndërhyrjes.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Publikuar

-

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”.

Në promovimi i koleksionit më të ri të firmës “CR7”, Cristiano tregon format e tij të shkëlqyera fizike në një ambient me ngjyra të ndezura.

34 vjeçari shfaqet vetëm me të brendshme dhe ka çmendur fansat me pozat seksi mbi shtrat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Nuk dua…”/ Pas lindjes së vajzës, Rudina Xhunga merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka rrëfyer si asnjëherë tjetër detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste për “Panorama”, Rudina ka treguar se pas lindjes së vajzës së saj Alanës nuk do të ketë më fëmijë të tjerë.

Pjesë e shkëputur nga intervista

Bruna: Ndërkohë po mendon që mund të ketë  një tjetër fëmjë në familjen tuaj ?

Rudina: Jo, ne kemi mbyllur me Alanën. Bruna: Alana dëshiron një fëmijë tjetër apo dhe ajo do të jetë qëndra e vëmendjes, qëndra e botës.

Rudina: Në fillim donte dhe e kishte me qejf, por tani ka hequr dorë dhe ajo, dhe nuk diskutohet. Ndonjëherë kur unë kam më shumë bark, si sot psh. Më thotë,- Mendoj që je shëndoshur.  Po pse- i them unë,-  mund të kem një beb. Jo nuk besoj- thotë ajo.

Bruna: është e bindur që kjo gjë nuk do të ndodhë.

Rudina: Po nuk do të vijë bebi.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending