Vrasja e Ardit Gjoklajt/ Prokuroria dhe Gjykata në shërbim të Veliajt

Drejtësia e korruptuar, e marrë peng nga politika, duket se është vënë në shërbim të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, për të mbuluar një ngjarje kriminale. Bëhet fjalë për rastin e Ardit Gjoklajt, i cili u gjet i vdekur në landfillin e Sharrës në verën e vitit 2016. Mediat raportuan sot se “Në vendimin nr. … Continue reading Vrasja e Ardit Gjoklajt/ Prokuroria dhe Gjykata në shërbim të Veliajt