Connect with Us

28 ide kombinime që mund t’i kopjojmë çdo ditë të shkurtit

Fashion

28 ide kombinime që mund t’i kopjojmë çdo ditë të shkurtit

Publikuar

-

Shkurti erdhi dhe dimri është drejt fundit!

Ne po kërkojmë për frymëzim stili më shumë se kurrë më parë dhe jemi shumë të lumtura, që blogeret janë gjithmonë këtu për të na dhënë ide veshjeje.

Trendet e momentit: palltot me dizajnë, aksesorët e kuq dhe palltot klasike me ngjyra të ndryshme.

Cila është paraqitja juaj e preferuar?

Kombino të zezën me blu

Le të flasë palltoja për ty

Pulovër sipër këmishës

Ngjyra për kapelën dhe shallin

Çantë me ngjyrë

Kombino pallton me këpucët

Vishu me të zeza, të bardhë dhe të kuqe

Vish bluzë me kapuç me pallto

Rrip me një pulovër “oversize”

Vendos një spil te palltoja

Vish diçka rozë

Luaj me ngjyrat e bizhuterive

Një pallto që bën figurë me një veshje “casual”

Kombino çizmet me pantallonat

Vendos kapelën e momentit

Xhaketë dhe pallto

Mos prit pranverën që të veshësh lule

Rrip sipër një palltoje “oversize”

Vish kadife

Pulovër me xhinse

Fustan i gjatë me pulovër

Çantën vendose përmes trupit

Zgjidh dy versione të ndryshme printesh

Rikthe pelerinën në trend

Vishu njëngjyrëshe me diçka të guximshme

…ose e gjitha me të zeza

Fustan sipër një golfi

Vish pantallona të bardha

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: