Connect with Us

U kap me hashash në 2015-n, Cozman-it nuk i dalin llogaritë: “Kam 15 vjet që e kam lënë!”

Kryesore Show Biz

U kap me hashash në 2015-n, Cozman-it nuk i dalin llogaritë: “Kam 15 vjet që e kam lënë!”

Publikuar

-

Cozman ka publikuar foton e fundit kur ka pirë marijuanë.

Reperi shqiptar ka dashur të kujtojë kohët e shkuara, pasi sipas tij, ka 15 vite që e ka lënë duhanin.

“Kjo ishte hera e fundit dhe e vetmja para se të lija duhanin! 15 vjet më parë!”, shkruan ai në foton e publikuar në Instastory.

Kjo në fakt duket një llogaritje e çuditshme duke pasur parasysh se jo më larg se 4 vite më parë ai u arrestua me 20 gr hashash në makinë, teksa udhëtonte me Tunën.

LEXO EDHE:  Greqi/ Sekuestrohen 700 kg hashash, dyshohet se trafikohej nga Shqipëria

30- vjeçari u lirua nga Gjykata e Tiranës me kushtin e garancisë bankare prej 5 mijë eurosh. Avokati i tij paraqiti si provë në seancë raportin mjekësor të një klinike në Prishtinë, ku reperi kurohej për varësinë nga droga, duke kërkuar nga gjyqtarja lirimin e tij për të ndjekur dhe kurën mjekësore.

Vetë Cozman i tha gjykatës se lëndën narkotike e kishte për përdorim personal dhe se e kishte blerë te një person i panjohur në Tiranë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Pranga shoferit të autobuzit/ Iu gjetën 20 kg hashash në bagazh

LEXO EDHE:  Greqi/ Sekuestrohen 700 kg hashash, dyshohet se trafikohej nga Shqipëria

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Drogë që në pikë të mëngjesit/ Kapet hashash dhe marijuanë, emri i të arrestuarit

LEXO EDHE:  Kujdes nga ky virus që po qarkullon në “Facebook”/ Mund t’iu marrin të dhënat personale

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  UÇK: Ahmeti e Thaçi tradhtuan, do japin llogari

LEXO EDHE:  UÇK: Ahmeti e Thaçi tradhtuan, do japin llogari

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: