Connect with Us

Ky do të jetë viti juaj, këto janë 3 shenjat që do të kenë sukses gjatë 2019-ës

Life Style

Ky do të jetë viti juaj, këto janë 3 shenjat që do të kenë sukses gjatë 2019-ës

Publikuar

-

Tre shenjat e mëposhtme do të korrin suksese të madh gjatë viti 2019, me pak fjalë do të jetë viti i tyre.

Pas një 2018-te të brishtë, të paqendrushme për sa i përket lidhjes në çift, kursimeve dhe vijimësisë suaj në punë dhe shkollë, duket se ky vit do të zhbëjë gjithçka dhe do t’ju sjellë suksesin që aq shumë ju mungon.

Demi: Gjërat duken se do të qetësohen shumë për ata që i përkasin shenjës së Demit. Fillimi i vitit do të fshijë të gjitha shqetësimet dhe problemet që keni  akumuluar gjatë vitit 2018, por nuk është gjithçka. 2019-ta do të jetë një vit që do t’i japë hov karrierës suaj dhe lidhjes në çift. Madje po mendoni seriozisht të shtoni familjen, madje yjet këshillojnë të provoni të ngjizni një foshnje pas gjysmës së dytë të marsit. Lajme të mira edhe nga ana financiare. Ka ardhur momenti të paguheni për atë që vleni.

Akrepi: Të lindurit e kësaj shenje kanë shumë pasion dhe ambicje e pikërisht këto veti do ta ndihmojnë shumë Akrepin për vitit 2019. Yjet premtojnë gjëra të mëdha në karrierë dhe dashuri për shenjën tuaj. Suksesi profesional do të çojë në përmbushjen e një ëndrre të shumëpritur; ndërsa në dashuri do të vijnë ndryshime që do t’ju largojnë çdo fustrim. Për beqarët viti 2019 do t’ju sjellë dashurinë e madhe.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat

Luani: Luanëve u është dashur të marrin vendime të rëndësishme gjatë vitit 2018-të, gjë që ka kërkuar një dozë të madhe vetëkontrolli. Viti 2019-të do të sjellë frutet e këtyre vendimeve. Këtë vit do të mund të kujdeseni më në fund për gjërat që i keni shtyrë për një kohë të gjatë. Është një hap që duhet ta merrni patjetër edhe nëse bëhet fjalë për një shtëpi të re, martesë apo për ndryshime në karrierë. Dashuria do të triumfojë mbi çdo gjë, kurse financat do të shumëfishohen sa hap e mbyll sytë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Publikuar

-

Nga

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Jasmina dhe Andi ishin një nga çiftet më të preferuara për publikun, por marrëdhënia e tyre përfundoi dhe mesa duket shkak për këtë është bërë këngëtarja Diona Fona. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Jasmina tregon se Andi u largua nga ditëlindja e ish-konkurentit Fation Kuqari dhe u nis për në Vlorë që ti vinte në ndihmë ‘shoqes’.

Ditën e sotme ish-konkurentja u kthye në studion e Përputhen për t’i bërë një surprizë Olës për ditëlindje dhe prezantuesja Bora Zemani e pyeti në lidhje me deklaratat e saj. Ajo shprehet se Andi ishte ndryshe në emision dhe ndryshe jashtë studios.

“Personi në fjalë ishte ndryshe këtu ndryshe jashtë. Jemi shkëputur, ne frekuentoheshim por fjalët ishin të njëjta që nuk bën, jo aty nuk bën. Ishim akoma në mëdyshje, edhe pse në veprime ishin ndryshe.

Me veprime sillej sikur të ishte i dashuri im dhe me fjalë ndodhi ndryshe. një ditë të bukur s’më kishte treguar që do ishte ndihmës i një vajze që e kishte shoqe që se kishte shoqe. Unë e kam marrë vesh nga një foto që ishte pjesë e xhirimeve në tre të mëngjesit. Nga ai moment. Pas ditëlindjes së një konkurrenti ai është larguar duke thënë se nuk është mirë dhe ka përfunduar në Vlorë tek ajo vajza”, tha Jasmina./CNA.al

LEXO EDHE:  A duhet t’i besojmë Astrologjisë, Horoskopit,si një shkencë ekzakte?

LEXO EDHE:  Ky vit do të jetë vërtet më i gjatë

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Princi dhe Aristela prej ditësh nuk flasin me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Princi dhe Aristela mesa duket janë në rrugën e duhur për të dalë nga emisioni çift. Ata kanë realizuar shumë takimë romantike së bashku. Ditën e sotme gocat kanë bërë zgjedhjet e tyre dhe Aristela për të disatën herë zgjodhi Princin.

Aristela u shpreh se ky do të jetë një takim sqarues pasi ata nuk po flasin me njëri-tjetrin prej disa ditësh. Princi tha se konkurrentja është mërzitur me të që nga dita e transmetimit të emisionit pasi ai po qeshte me Blerimit dhe sipas tij, ajo është ndier e ofenduar. /CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e Olës/ Jasmina i bën surprizën e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e re e “Përputhen” trazon ujërat/ Përplaset me Jasminën për Andin: Guxo dhe ngacmoje

Ditën e sotme në emisionin Përputhen është festuar ditëlindja e Olës dhe nuk kanë munguar surprizat për të.  Në studio është shfaqur dhe Jasmina me të cilën Ola ka patur një shoqëri në kohën e shkuar, por marrëdhënia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Ish-konkurentja  solli në studio një tortë me personazhet e Përputhen. Me surprizën e sotme ajo ka treguar se raporti i tyre është rregulluar.  Jasmina u shpreh se shoqëria e përbashkët kishin ndërhyrë që ata të dyja të bëheshin shoqe./CNA.al

LEXO EDHE:  Horoskopi javor, 7-14 Shtator/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

LEXO EDHE:  A duhet t'i besojmë Astrologjisë, Horoskopit,si një shkencë ekzakte?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

LEXO TE PLOTE