Balili në qeli/ Pse hesht Monika, Manjani dhe LSI?

Kur kanë kaluar 24 orë nga  koha kur Klement Balili ashtuquajturi “Eskobari i Ballkanit”, është dorëzuar në organet e drejtësisë, forca politike ku ai bën pjesë, ende nuk ka reaguar. Asnjë sinjal nuk ka ardhur nga LSI, ndërkohë që kryetarja Monika Kryemadhi por edhe eksponentë të tjerë të saj si Ylli Manjani, janë të gatshëm … Continue reading Balili në qeli/ Pse hesht Monika, Manjani dhe LSI?