Video ekskluzive-Skandal/ Zbulohet pazari i Fahri Balliut me kandidatin e PD në Durrës

Zgjedhjet lokale nuk janë shumë larg. Fushata thuajse tashmë ka filluar dhe palët politike po konfigurojnë kandidatët e tyre. Një nga zonat ku gara pritet të jetë e fortë dhe ku PD me muaj synon që të bëjë një përmbysje, është Bashkia e Durrësit, e cila për Lulzim Bashën ka qenë një nga targetet kryesore … Continue reading Video ekskluzive-Skandal/ Zbulohet pazari i Fahri Balliut me kandidatin e PD në Durrës