Foto/ Fahri Balliu “pushton” rrjetin

Ish-gazetari i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe për spiun i ish-Sigurimit të Shtetit, Fahri Balliu ka qënë në qendër të “furtunës” në rrjetet sociale. Nisur edhe nga “dashuria” e tij e madhe për paçen dhe pilafin, në rrjetet sociale ka plasur humori. Për më tepër, ja memet më pikante:   Video-Nuk do ta besoni/ … Continue reading Foto/ Fahri Balliu “pushton” rrjetin